Praca DZIENNIKARZ Jarosław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DZIENNIKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jarosław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Słowackiego 2, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jarosławski

Gmina pracodawcy: Jarosław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jarosław

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

- praca na wewnętrznym programie: raporty, rozliczenia etc., - wprowadzanie faktur na programie Optima oraz wewnętrznym programie, - koordynowanie pracy serwisantów, - prace biurowe o podobnym zakresie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kaszów (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc nauczyciela przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK LICZĄCY TOWAR - od 1 850 PLN

skanowanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Niemcy (Niemcy)

RECEPCJONISTA/ -TKA - 997,4 PLN

sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości;meldowanie gości, przyjmowanie rezerwacji i opłat;wystawianie faktur; prowadzenie dokumentacji i archiwum recepcji; obsługa xero, fax, telefonu, komputera oraz terminala płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Nowe Grocholice (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 1 850 PLN

- opieka nad mieszkańcami domu- wykonywanie czynności higienicznych- karmienie i zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Strzałkowo (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 1 925 PLN

spawanie konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Piątkowisko (łódzkie)

DEKARZ - 997,4 PLN

- obijanie blachą elementów drewnianych- wykonywanie pokryć dachowych- wykonywanie obróbek grzymsów kominowych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Skokum (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Złotów (wielkopolskie)

ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

obsługa programów aukcyjnych(Allegro), przygotowywanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klienta, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Zduńska Wola (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Mokre (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Tynkowanie, prace elewacyjne, prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Koszalin (zachodniopomorskie)

INŻYNIER DS SYSTEMÓW BAZ DANYCH - od 17 000 PLN

odpowiedzialność za tworzenie raportów na podstawie danych znajdujących się w bazach danych. Wspieranie rozwoju systemu zarządzającego bazami danych. Przygotowanie dokumentacji i prezentacja wyników oraz optymalizacja procesów.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Krupe (lubelskie)

ANALITYK - od 8 500 PLN

Kształtowanie działu Global Transformation, dostarczanie i wprowadzanie zmian we współpracy z biznesem i dostawcami, odpowiedzialność za wspieranie zarządzania wymaganiami, projektowanie, zarządzanie zmianą, czynności związane z zarządzaniem realizacją. Współpraca z Business Analitykami, Business Konsultantami, dostawcami, ekspertami w zakresie zbierania, tłumaczenia i określania wymagań oraz możliwości projektowych. W systemach związanych z projektami - wspieranie zespołów IT w tłumaczeniu wymagań i wzorów biznesowych na bardziej szczegółowe i funkcjonalne, często reprezentujące w tych dyskusjach głos klienta i biznesu,Wspieranie Implementation Managementu, w tym planowanie, kontrolowanie i raportowanie realizacji produktu. W przypadku projektów dotyczących usprawniania - wspieranie Process Consultantów w analizie i usprawnianiu procesów biznesowych światowej klasy.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Bytom (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie minimum zawodowe doświadczenie w pracy na budowie. Do obowiązków będą należeć prace ogólnobudowlane. Miejsce wykonywania pracy: Koszalin
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Osusznica (pomorskie)

ROLNIK UPRAW POLOWYCH - do 1 850 PLN

prace przy uprawie kwiatów, sortowanie i pakowanie kwiatów
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Grzybno (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER- STAŻYSTA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoba zarejestrowana w PUP z II Profilem Pomocy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Zabrze (śląskie)

Obsługa kasy fiskalnej, terminala lotto, terminala kart płatniczych.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

STARSZY PROGRAMISTA / ANALITYK - od 11 500 PLN

• Rozwijanie oprogramowania – kodowanie, testowanie, uruchamianie nowych rozwiązań programistycznych, jak też rozszerzanie istniejącego oprogramowania o nową funkcjonalność w ramach utrzymania kodu.• Nabycie wiedzy z zakresu przedmiotu tj. technologii związanych z przemysłem lotniczym, hotelarskim, wynajmu samochodów i innym w zakresie pozwalającym na samodzielną pracę programistyczną.• Współpraca z personelem technicznym i klientami w celu zrozumienia i rozwiązywania problemów z systemami komputerowymi, oraz ewaluacja sugestii ulepszeń i rozszerzeń systemów.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towarów,sporządzanie dokumentacji,utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Braszowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 200 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Piaseczno (mazowieckie)

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-24 - Żuromin (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 750 PLN

Pakowacz ręczny
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Brzozów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż samochodów
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Łask (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed