Praca APLIKANT RADCOWSKI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: APLIKANT RADCOWSKI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność pisania pism procesowych i pozasądowych, obsługa Lexa, rozpoczęta aplikacja radcowska

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW HANDLOWYCH - od 2 300 PLN

Pozyskiwanie klientów na wyznaczonych obszarach, budowanie silnej pozycji produktów firmy, raportowanie stanu realizacji zadań, prowadzenie biura sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Puławy (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, zamawianie towaru i wprowadzanie do systemu komputerowego. Praca w godzinach od 6.00 do 12.00 i od 14.00 do 20.00.Oferta skierowana do sób do 30 roku życia w ramach programu PO WER.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Brzesko (małopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Dekarz
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Żukowo (pomorskie)

ASYSTENT DZIAŁU WDROŻEŃ - do 1 850 PLN

Testowanie funkcjonalności systemów informatycznych, wsparcie klientów w obsłudze systemów oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem systemu, telefoniczne przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń od klientów,przyjmowanie zgłoszeń, dokumentowanie oraz nadzór nad terminową obsługą, tworzenie scenariuszy szkoleń dla użytkowników systemu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gdańsk (pomorskie)

TYNKARZ K/M (J. POLSKI) - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

Staż dla osoby do 30 roku życia realizowany w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II)" PO WER.Wykonywanie prac związanych z hodowlą lasu, ręczne zasadzanie sadzonek przy zalesieniu, pielęgnowanie gleby w uprawach, wykonywanie prac związanych z uprawą lasu, gromadzenie upraw, prace przy pozyskiwaniu drewna, składanie drewna w stosy.Praca w godz od 7-15.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Huta Komorowska (podkarpackie)

SPRZEDAWCA ODZIEŻY - 997,4 PLN

Sprzedaż odzież damskiej, obsługa klienta, dbanie estetyczny wygląd sprzedawanej odzieży, przyjęcie towaru.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Zamość (lubelskie)

ORGANIZATOR USŁUG KONFERENCYJNYCH - 997,4 PLN

Organizacja szkoleń i konferencji, promocja realizowanych przedsięwzięć, obsługa referentów.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Chojnice (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Zielona Góra (lubuskie)

F-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Sprzedaż artykułów sklepu, przyjmowanie dostaw towaru, dbałość o porządek
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Chojnów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA W HURTOWNI - od 1 850 PLN

mycie podłóg, mycie regałów, utrzymanie porządku w pomieszczeniu socjalnym
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

STAŻ - PRACOWNIK DS WSPARCIA - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Opole (opolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 200 PLN

Naprawa zawieszeń, hamulców, wymiana układów rozrządu.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Nysa (opolskie)

PRACOWNIK II STOPNIA - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Sejny (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zamawianie towarów z Serbii m.in. przyprawy, wino, kawa, herbata, papryka, ser itp., ustalanie z dostawcami: rodzaju towarów, ilości i jakości oraz terminów dostaw, składanie reklamacji, w przypadku stwierdzenia braku towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Grzędy (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM ROSYJSKIM I NIEMIECKIM - od 6 000 PLN

Dostarczanie najwyższej jakości w obsłudze pasażerów Cathay Pacific, maksymalizowanie zysków Cathay Paciific poprzez efektywne uzywanie narzędzi sprzedażowych, osiąganie wyznaczonych celów i monitorowanie wyników własnej pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kraków (małopolskie)

KOORDYNATOR BADAŃ KLINICZNYCH - od 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie - wyższe; umiejętności: prowadzenie badań klinicznych z zakresu onkologi; doświadczenie zawodowe - badawcze min. 10 lat; znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: koordynowanie prac, przy badaniach klinicznych, pomoc przy pisaniu wniosków o dotacje unijne, wniosków w ramach konkursów na finasnsowanie projektów.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Lublin (lubelskie)

HARTOWNIK-OBRÓBKA SZKŁA - 997,4 PLN

-obsługa wiertarki stołowej,-hartowanie szkła w piecu hartowniczym, -przygotowanie do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Cichawa (małopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Ojrzanowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 2 180 PLN

Przewóz towarów, praca na terenie UE oraz inne kraje.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kraków (małopolskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

obsługa klientaobsługa kasy fiskalnejekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Głogów (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

dokonywanie zakupów, artykułów potrzebnych do gastronomii i hotelarstwa, analizowanie cen, wyrób żródeł, zaopatrzenie oraz transport gości hotelowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sterławki Wielkie (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

DOKŁADANIE TOWARU, PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARU, UKŁADANIE TOWARU NA MAGAZYNIE SKLEPU, OBSŁUGA KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Kańczuga (podkarpackie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

utrzymanie porządku w pomieszczeniach mieszkalnych oraz sanitarnych,pomoc i towarzyszenie mieszkańcom w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Czarne (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie dostaw, kompletowanie zamówień, przygotowywanie towarów do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Przyszów (podkarpackie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - od 1 850 PLN

konfekcjonowanie kapusty kiszonej i ogórków kiszonych, przygotowywanie surowca do produkcji, kontrola stanów magazynowych, przyjmowanie i wydawanie towaru, kontrola ilościowa i jakościowa
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Drygulec (świętokrzyskie)