Praca DYSTRYBUTOR ULOTEK Gdańsk kontakt przez OHP

Stanowisko: DYSTRYBUTOR ULOTEK

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: DYSTRYBUCJA ULOTEK BEZPOŚREDNIO DO RĄK PRZECHODNIÓW

Data publikacji: 2016-06-20

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
DYSTRYBUCJA ULOTEK BEZPOŚREDNIO DO RĄK PRZECHODNIÓW

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12,- BRUTTO/GODZ.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DYSTRYBUTOR ULOTEK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: kolporter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Gdańsk

Czerwony Dwór 25, 80-376 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Czerwony Dwór

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Gdańsk

Zawód wykonywany przez pracownika: kolporter

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 13 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Kraków (małopolskie)

ROZNOSICIEL GAZET REKLAMOWYCH ( WODZISŁAW ŚL. I OKOLICE ) - od 13 PLN

Dystrybucja gazet reklamowych do skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Wodzisław Śląski (śląskie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 2 000 PLN

- przygotowanie oraz uzbrajanie kompleksowych obrabiarek CNC- wymienianie narzędzi- kontrolowanie części- zapewnianie jakości- usuwanie usterek
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Zimna Wódka (opolskie)

MALARZ-MURARZ - 2 599 - 3 051 PLN

szpachlowanie, malowanie, nakładanie gładzi/tynków, prace remontowe, konserwacyjne, naprawcze, praca na wysokości powyżej 3 metrów.
Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku - 2017-06-22 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTANIE W MARKECIE - od 13 PLN

sprzątanie w markecie
kontakt przez OHP - 2017-06-07 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK EKIPY INWENTARYZACYJNEJ - do 100 PLN

Liczenie i skanowanie towarów za pomocą kolektora danych
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Gdańsk (pomorskie)

KELNERKA - do 1 850 PLN

Podawanie posiłków, obsługa klienta.
MASALA Sunil Ahuja - 2016-07-12 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER - od 10 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez OHP - 2016-05-24 - Bytom (śląskie)

SERWISANT FILTRÓW DO WODY - od 3 000 PLN

Serwis filtrów do wody i urządzeń do czyszczenia wody, prowadzenie kart serwisowych, nawiązywanie relacji z klientami.
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W PIEKARNI - od 14 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych w piekarni
kontakt przez OHP - 2017-07-12 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

- prowadzenie dziennika korespondencyjnego- badanie satysfakcji klientów- nadzór i administracja dokumentami- redagowanie pism
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Myślenice (małopolskie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 2 300 PLN

Praca na linii produkcyjnej , obsługa maszyn
kontakt przez OHP - 2017-07-04 - Świdnica (dolnośląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 10 PLN

sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Luborzyca (małopolskie)

FRYZJER/KA - 1 600 - 2 500 PLN

Strzyżenie damsko - męskie. Prace w zakresie usług zakładu fryzjerskiego.
Zakład Fryzjerski Joanna Petrowska - 2016-03-14 - Gdańsk (pomorskie)

INWENTARYZATOR - do 13 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2017-03-09 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRALNICZYCH - 1 850 - 2 500 PLN

Sortowanie i składanie czystej bielizny wg asortymentu. Podawanie bielizny pościelowej do magla. Składanie wymaglowanego asortymentu. Liczenie i pakowanie czystej pościeli, ręczników , obrusów. Obsługa suszarek.
Pralnia ,,MIR-Q'' Mirosława Tuman - 2016-01-22 - Gdańsk (pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH, HIGIENA OSÓB STARSZYCH - od 3 500 PLN

opieka , higiena osób starszych
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Chojnice (pomorskie)

SPAWACZ - 2 080 - 4 000 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych.
DKD Sp. z o.o. - 2017-03-03 - Gdańsk (pomorskie)

ORGANIZATOR EVENTÓW (RPO) - 997,4 PLN

Planowanie imprez rozrywkowych, opracowywanie scenariuszy imprez ora harmonogramu prac dotyczących organizacji, realizowanie imprez rozrywkowych zgodnie z przyjetym harmonogramem, rozliczanie imprez ze zleceniodawcami i podwykonawcami (sporządzanie kosztorysu wynikowego i raportu podsumowującego), prowadzenie dokumentacji imprez rozrywkowych (korespondencja z klientami i podwykonawcami, umowy, kontrakty, zlecenia, zamówienia, programy, harmonogramy, regulaminy, plany sytuacyjne,m projekty scenograficzne, listy uczestników, menu, kalkulacje, kosztorysy), organizowanie i prowadzenie mimprez rozrywkowych zgodnie zzasadmi i przepisami BHP, ppoż, ergonomii, ochrony środowiska.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż pieczywa i ciastek
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Mielno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - do 1 850 PLN

Sortowanie, układanie i pakowanie produktu
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Wałbrzych (dolnośląskie)

TAPICER MEBLOWY - od 2 000 PLN

wykonywaie mebli tapicerowanych. Wymagane doświadczenie zawodowe
kontakt przez OHP - 2017-07-26 - Piaski (wielkopolskie)

HYDRAULIK - 1 850 - 2 500 PLN

Montaż instalacji kanalizacyjnej, grzewczej, wodociągowej.
Spółka „POOLA-REVEL” sp.z o.o. - 2016-09-30 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK HALI - od 13 PLN

wykładanie towaru na hali
kontakt przez OHP - 2017-01-13 - Tarnów (małopolskie)

IZOLER - BLACHARZ - do 1 850 PLN

Prace izolacyjno - blacharskie na remontowanych jednostkach pływających.
JAAL-IZOLACJE TERESA MOTOG - 2016-09-29 - Gdańsk (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 2 500 - 3 500 PLN

Naprawa samochodów osobowych zgodnie ze standardami SEAT, VW, SKODA, AUDI
TOOLIP HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-12 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 12 PLN

liczenie i wykładanie towaru,
kontakt przez OHP - 2016-08-26 - Legnica (dolnośląskie)

OPIEKUN/KA DOMOWY/A - od 8 PLN

Pomoc w codziennych czynnościach i opieka nad osobami starszymi w mieszkaniu podopiecznych.
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Katowice (śląskie)