Praca DYSPOZYTOR W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Czerteż kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Czerteż, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: prace administracyjne, fakturowanie, spedycja

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czerteż

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Rymanowska 20A, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Sanok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sanok

Ulica pracodawcy: Rymanowska

Numer budynku pracodawcy: 20A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego