Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Popowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Popowo, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Popowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipnowski

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: lipnowski

Gmina pracodawcy: Lipno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipno

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Transport karajowy i międzynarodowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie w czystości i porządku budynków gminnych i ich otoczenia, prace porządkowe na terenie gminy: koszenie i grabienie trawników ,zamiatanie ulic , drobne prace remontowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Platerów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów handlowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Słupca (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

Prace przy produkcji mebli, obsługa narzędzi ręcznych i zmechanizowanych (szlifierki, wiertarki, piły itp.),
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Stary Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA (S,1K) - 997,4 PLN

układanie i znakowanie towarów na stanowiskach sprzedaży, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, obsługa klientów, wypisywanie dokumentów sprzedaży: faktrur i paragonów, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Tarnów (małopolskie)

Obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Łopuszno (świętokrzyskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

Operator koparki
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Zielona Góra (lubuskie)

MENEDŻER TESTÓW - od 9 500 PLN

Zapewnianie poprawnej definicji oraz implementacji efektywnej strategii testowej dla projektów. Zarządzanie procesami testowymi oraz aktywnościami podejmowanymi przez wszystkich uczestników projektów. Przeprowadzanie testówDokładne monitorowanie planów, zasobów, zakresu oraz jakości wykonywanych testów. Kierowanie odległymi zespołamiWeryfikowanie zmian w projektach. Weryfikowanie poprawnosci dokumentacji testów i trakowanie wszystkich defektów. Uczestnictwo w sprawdzaniu oraz analizowaniu odpowieniej dokumentacji. Upewnienie się, że każdy problem, oraz błąd systemów jest w odpowiedni sposób zaadresowany oraz podjęte zostały odpowiednie działania
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Kraków (małopolskie)

TOKARZ - ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

toczenie i wiercenie
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Podchyby (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac porządkowych, wykaszanie traw
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Stary Dzików (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

układanie kartonów na paletach, przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż towarów , obsługa klienta, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Ruda Śląska (śląskie)

FAKTURZYSTKA - do 1 850 PLN

Kontakt z odbiorcami, rozliczanie kierowców, planowanie dostaw, wypisywanie dowodow dostawy, fakturowanie dostaw.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Czchów (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymywanie czystości na cmentarzu.Podcinanie krzewów i gałązek. Staż w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Gąbin (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

dostarczanie do klienta produktów s-ki
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Opole Lubelskie (lubelskie)

FIZJOTERAPEUTA - 1 OSOBA - od 2 200 PLN

wykonywanie różnych zabiegów: fizykoterapia, hydroterapia, laseroterapia, masaż
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Częstochowa (śląskie)

POMOC KUCHARZA - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków z menu lokalu,dbanie o czystość miejsca pracy,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 14 PLN

operator koparki lub koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Żębocin (małopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Prace drogowe
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Gniezno (wielkopolskie)

MONTER OGRODZEŃ - od 1 850 PLN

- montaż ogrodzeń panelowych, frontowych, betonowych, drewnianych- wykonanie fundamentu i wylewu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Nowa Sól (lubuskie)

POMOC OPIKUNA ŚWIETLICY - 997,4 PLN

pomoc w organizowaniu opieki wychowawczej dzieci, organizacja gier i zabaw ruchowych itp
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Chruściel (warmińsko-mazurskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru. Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej. Obsługa terminali płatniczych.Rozliczanie utargów.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - 997,4 PLN

- koordynacja codziennej pracy biura,- odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej,- archiwizacja dokumentów,- obsługa sprzętu biurowego,- poszukiwanie i analiza biuletynu zamowień publicznych,- przygotowanie ofert o specyfice zamówien publicznych,- monitorowanie rozstrzygniętych przetargów,-współpraca z asystentami projektanta drogowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów na trasach międzynarodowych; 10 lat doświadczenia jako kierowca
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Błotnica Strzelecka (opolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

analizowanie potrzeb klienta, prowadzebnie negocjacji handlowych, zawieranie umów z klientami
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - do 2 200 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni wietnamskiej z mięsa, drobiu, ryb, owoców morza, warzyw i innych.Miejsce pracy: Wrocłąw ul. Sztabowa 78AKontakt kandydatów z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

pielęgnacja drzew i usuwanie krzakow w pasach drogowych, utrzymanie czystosci ulic, drożności ścieków, przepustów, wymiana lub ustawianie znaków drogowych
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wykładanie towarów,dbanie o prawidłową ekspozycję i czystość na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Będzin (śląskie)