Praca DYSPONENT SERWISU (O) Tarnów F.H.U. GREGPOL Grzegorz Gawle

Stanowisko: DYSPONENT SERWISU (O)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Organizacja czasu pracy serwisantów, reklamacja części, sporządzanie kosztorysu napraw

Data publikacji: 2016-09-14

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: F.H.U. GREGPOL Grzegorz Gawle

Widok 87, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Organizacja czasu pracy serwisantów, reklamacja części, sporządzanie kosztorysu napraw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: prośba pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DYSPONENT SERWISU (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: serwisant sprzętu komputerowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie, umiejętność obsługi komputera, umiejętność instalacji urządzeń w sieci komputerowej. Praca w Tarnowie w godz. 8.00-16.00. Zakres obowiązków: organizacja czasu pracy serwisantów, reklamacja części, sporządzanie kosztorysu napraw; wynagrodzenie 1850zł brutto + premia. Kontakt: F.H.U. GREGPOL Grzegorz Gawle, ul. Widok 87, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.506 049 448

Nazwa pracodawcy: F.H.U. GREGPOL Grzegorz Gawle

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Widok

Numer budynku pracodawcy: 87

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: serwisant sprzętu komputerowego