Praca DYREKTOR HANDLOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Zarządzanie salonem firmowym oraz zespołem handlowców, sprzedaż mebli

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 434,63 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR HANDLOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 2 lata kompetencji w zarządzaniu oraz handlu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

USTAWIACZ MASZYN - do 1 400 PLN

wykształcenie średnie, staż pracy min. 5 lat, ustawianie tokarek i frezarek, obróbka mechaniczna elementów metalowych,
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kobyłka (mazowieckie)

STAŻ - POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pon 8-16 wt-czw 7.30- 15.30 pt 7.30-14.30
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Tułowice (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace pomocnicze na budowie
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

prace ślusarskie
DETAL Zakład Obróbki Metali - 2015-11-27 - Kraków (małopolskie)

LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO - od 925 PLN

nauczanie języka niemieckiego dorosłych i dzieci
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Mirsk (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

planowanie, koordynowanie działań marketingowych
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Świętochłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, KASY FISKALNEJ, PROGRAMU DO WPISYWANIA FAKTUR. (NARZĘDZIA, KOSIARKI)
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Konin (wielkopolskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - 997,4 PLN

konserwacja urządzeń chłodniczych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Sulęcin Szlachecki (mazowieckie)

BRUKARZ - do 2 300 PLN

Wbudowywanie elementów nawierzchni drogowych tj. krawężników, kostka, regulacja włazów, wykonywanie podbudowy.Miejsce pracy: Wrocław i woj. Dolnośląskie ( wyjazdy jednodniowe-pracodawca zapewnia dowoz).Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Wrocław (dolnośląskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Dębowiec (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Zawiercie (śląskie)

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Strzegom (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 900 PLN

Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie zawodowe na ww. stan. min. 3 lata; prawo jazdy kat. C+E; kwalifikacje na przewóz rzeczy, karta kierowcy; miejsce pracy: trasy krajowe i międzynarodowe
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENT INŻYNIERA REZYDENTA - 997,4 PLN

Prowadzenie Biura Inżyniera Rezydenta, uczestnictwo w naradach koordynacyjnych oraz ich obsługa, wspomaganie Inżyniera w sprawach bieżących, prowadzenie kart zatwierdzenia materiałów, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Proszówki (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zapoznanie się ze strukturą organizacyjną zakładu, obsługa urządzeń gastronomicznych, przygotowywanie pod nadzorem kucharza zup i dodatków do zup
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY (296 STAŻ FP) - 997,4 PLN

Oferta Stażu FPOferta stażu FPZapoznanie się z zasadami BHP oraz ppoż, regulaminem pracy, poltyką bezpieczeństwaw systemach informatycznych, antymobingowych oraz przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.Zapoznanie się z zasdadami realizowanymi przez Mazowiecki Urzad Wojewódzki w Warszawie ze szczególnym uwzglednieniem zadań Biura Kadr i Organizacji.Bezposrednia obsługa klienta zewnętrznego, pomoc w przekazywaniu korespondencji, zaapoznanie sie z zasadami obiegu dokumentów, przygotowywanie spisu dokumentów oraz jednolity wykaz akt, obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie zadań zleconych przez opiekuna.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - od 1 850 PLN

rozładunek surowca na rampie, sortowanie świeżych i mrożonych owoców i warzyw, zasyp surowców do przerobu, pakowanie owoców i warzyw, przygotowaywanie towaru do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Dobużek (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-01-16 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie ciężarówki
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - STAŻ - 997,4 PLN

rozpisywanie posiedzeń, wysyłka korespondencji, przepisywanie pism na komputerze, obsługa fax-u, kserokopiarki
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Zakopane (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

segregowanie dokumentacji, wpisywanie danych, redagowanie krótkich pism, obsługa urządzeń biurowych, wystawianie faktur, kontakt z klientem, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kąty Wrocławskie (dolnośląskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 1 850 PLN

-Znajomość obowiązujących instrukcji i przepisów dotyczących powierzonego odcinka,pracy oraz umiejętność praktycznego ich stosowania,-Organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowa i terminowa realizację zadań,-Przestrzeganie przepisów w zakresie bhp i ppoż oraz sanitarnych określonych w stosowanych regulaminach i instrukcjach,-Przestrzeganie dyscypliny pracy,-zachowanie ładu, porządku i czystości na stanowisku pracy,-Zabezpieczenie mienia przedsiębiorstwa przed zniszczeniem i kradzieżą,-Dbałość o należyty stan techniczny.zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe, umiejętności: sporządzanie potraw kuchni indyjskiej wg. oryginalnych receptur; uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; doświadczenie zawodowe 3 lata na w/w stanowisku. Ogólny zakres obowiązków: sporządzanie potraw kuchni indyjskiej według oryginalnych receptur.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 800 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wyszków (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

praca na budowie
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Białystok (podlaskie)

STOLARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Królowa Wola (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Łobez (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed