Praca DYREKTOR DZIAŁU WTRYSKAREK Biskupice Podgórne kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Kontrola procesu produkcji przy zastosowaniu wtryskarek, nadzór nad pracownikami wtryskarek.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 10 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR DZIAŁU WTRYSKAREK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biskupice Podgórne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrocławski

Zawód: dyrektor techniczny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 10 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie mile widziane techniczne, staż pracy 10 lat na podobnym stanowisku, znajomość technologiczna działania wtryskarek (maszyn do obróbki plastiku), biegła znajomość koreańskiego w celu komuniakcji z koreańskim zarządem, prowadzenie dokumentacji technicznej w języku koreńskim.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Profil działalności pracodawcy: RP II 411-261/06

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor techniczny