Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Kalisz Pomorski Zakład Usług Leśnych Łukasz Krymowski

Dworcowa 37/20, 78-540 Kalisz Pomorski, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa pilarek łańcuchowych z napędem silnikowym, ścicinanie obalanie i okrzesywanie drzew przeżynka kłód i dłużyc, przecinanie szlaków zrywkowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz Pomorski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kalisz Pomorski

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Pilarz

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kurs drwal operator pilarki

Nazwa pracodawcy: Zakład Usług Leśnych Łukasz Krymowski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Nazwisko osoby zgłaszającej: Łukasz Krymowski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew

Podobne oferty pracy

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

prace fizyczne przy zagospodarowywanych terenach zielonych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Krośniewice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - SERWISANT IT - od 2 000 PLN

Sprzedaż i naprawa komputerów.
PUH HKR JAROSŁAW JAŚKIEWICZ - 2016-09-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL MUZYKI - od 390 PLN

nauczanie muzyki w klasach IV-VI
Szkoła Podstawowa Mielenko Drawskie - 2016-06-29 - Mielenko Drawskie (zachodniopomorskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 750 PLN

Ścinka i pozyskanie drewna; praca na terenie Nadleśnictwa Kup w godzinach 6-14; wynagrodzenie brutto 1750 zł.
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Kup (opolskie)

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER - od 8 000 PLN

Elektromonter szaf sretujących, podłączanie oraz rozłączanie paneli paszyn przemysłowych.
"Global Machinery" Marcin Stoiński - 2016-08-24 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

- przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, remonty mieszkań i obiektów niemieszkalnych, remonty i ocieplenia budynków jedno i wielorodzinnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

MECHANIK - od 2 000 PLN

Prace ślusarsko- spawalnicze, szlifowanie, obróbka stali.
Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa "Stalex" Radosław Dawidowicz - 2016-10-03 - Piekary (zachodniopomorskie)

FREZER - od 3 000 PLN

obsługa frezarek numerycznych, konwencjonalnych lub CNC
STM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-04 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sprzedaż towaru, przyjmowanie i układanie towaru.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Stawno (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Prace związane z uprawą i hodowlą lasu, prace pomocnicze przy zrywce drewna.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Biały Zdrój (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace gospodarcze w gospodarstwie rolnym.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Byszkowo (zachodniopomorskie)

Kierownik Elektromarketu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacja planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-15 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach
RIMASTER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-08 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 750 PLN

Montaż wiązek kablowych i szaf sterowniczych
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Prace przy obróbce metalu.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

- sortowanie odzieży- pakowanie- odnoszenie odzieży używanej
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "IRAS" Ireneusz Gacki - 2016-09-07 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

INŻYNIER PROCESU - od 2 500 PLN

Opracowywanie i wdrożenie procesu technologicznego. Opracowywanie rysunków produkcyjnych, kalkulacje czasów produkcyjnych. Wprowadzenie procesów i zasobów do systemu ERP, sporządzanie lay-outów produkcji. Walidacja procesów specjalnych. Znajomość progrmu AutoCad. Możliwość zatrudnienia w Białogardzie lub Czaplinku. Kontakt e-mail: ktp_rekrutacja (at) pkcgroup.com. Wysokość wynagrodzenia zależna od posiadanych kwalfikacji, umiejętności lub doświadczenia zawodowego.
KABEL-TECHNIK-POLSKA SPÓŁKA ZO.O CZAPLINEK - 2016-10-05 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

PIEKARZ-CUKIERNIK - 997,4 PLN

Według stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - od 1 850 PLN

Zarządzanie przydzielonym projektem produkcyjnym we wszystkich fazach jego realizacji. Komunikacja z klientem w zakresie bieżącej współpracy i możliwości rozwoju biznesu. Efektywne zarządzanie zespołem projektowym w skład którego wchodzą: logistyk, kupiec, inżynierowie i wydział produkcyjny ( Projekt ma charakter autonomicznego przedsięwzięcia) Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży i produkcji oraz budżetu.
kontakt przez OHP - 2016-08-30 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - STEBNÓWKA - od 1 850 PLN

Szyciie odzieży damskiej i dziecięcej
An Agency Anita Nielsen - 2016-05-23 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 950 PLN

-aktywne pozyskiwanie klientów,-kompleksowa obsługa w zakresie produktów bankowych,-sprzedaż produktw bankowych,-analizowanie i dobór produktów bankowych.
Firma Usługowo-Finansowa "Favorit"Andrzej Ruszel - 2016-07-05 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Prowadzenie działań w zakresie Instrukcji Kancelaryjnej, Rzeczowego Wykazu Akt oraz Instrukcji o organizacji i zakresie działań archiwów zakładowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

Sprzedaż towaru i obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Siecino (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie drobnych napraw i prac konserwacyjnych urządzeń i sprzętu.
DREWSTAL Przemysław Beńko Wierzchowo - 2016-06-01 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - KELNER - 997,4 PLN

przygotowywanie potraw, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

kompleksowa opieka osoby starszej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Darskowo (zachodniopomorskie)