Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Kalisz Pomorski Zakład Usług Leśnych Łukasz Krymowski

Dworcowa 37/20, 78-540 Kalisz Pomorski, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa pilarek łańcuchowych z napędem silnikowym, ścicinanie obalanie i okrzesywanie drzew przeżynka kłód i dłużyc, przecinanie szlaków zrywkowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz Pomorski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kalisz Pomorski

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Pilarz

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kurs drwal operator pilarki

Nazwa pracodawcy: Zakład Usług Leśnych Łukasz Krymowski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Nazwisko osoby zgłaszającej: Łukasz Krymowski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 10,5 PLN

Pakowanie produktów, sortowanie przy taśmie, ustawianie towaru na paletach.
AGROFREEZE S. A. - 2016-06-02 - Kołomąt (zachodniopomorskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - 2 000 - 2 500 PLN

- przycinanie desek- załadunek - montaż skrzynek
Zakład Produkcyjno Handlowy Dariusz Szwajkowski Głęboczek - 2016-09-07 - Głęboczek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, przygotowanie korespondencji przychodzącej i wychodzące, porządkowanie i segredacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

STOLARZ - od 3 000 PLN

Praca przy produkcji schodów drewnianych.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Żabin (zachodniopomorskie)

KASJER/KASJER GŁÓWNY - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, obsługa klienta, rozliczanie kasjerek, wystawianie dokumentów kasjerskich.
Togo Sp. z o.o. - 2016-07-27 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

Ścinka drewna
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Stare Gronowo (pomorskie)

MECHANIK - od 2 000 PLN

Prace ślusarsko- spawalnicze, szlifowanie, obróbka stali.
Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa "Stalex" Radosław Dawidowicz - 2016-10-03 - Piekary (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 500 PLN

Ustalanie i usuwanie usterek w układach samochodów ciężarowych, naprawa lub wymiana wadliwych zespołów i podzespołów w pojazdach samochodowych, konserwacja samochodów oraz wymiana płynów eksploatacyjnych
Firma Usługowo-Handlowa "Kos" Janusz Kostrzewa - 2016-07-01 - Suliszewo (zachodniopomorskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - 8 - 15 PLN

Wycinanie drzew, prace ogrodnicze. Wskazane uprawnienia, mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B. Praca jednozmianowa.
FANTASTYCZNE OGRODY - 2016-05-23 - Wejherowo (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

usługi w produkcji rolnej, obsługa zwierząt, prace polowe
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Karpno (zachodniopomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 3 000 PLN

Roboty ziemne, wykopy, załadunek i rozładunek maszyną
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 000 PLN

Sprzątanie obiektów kontrahenta
INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-24 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KIEROWCA C + E Z HDS - od 4 210 PLN

transport na potrzeby własne, załadunki i rozładunki HDS
Rekord Hale Namiotowe Spółka z o.o. - 2016-06-07 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

MŁODSZY INSTRUKTOR DS. INFORMATYKI I ŁĄCZNOŚCI - 2 280 - 2 750 PLN

- administrowanie serwerami (Windows Server oraz Linux)- administrowanie systemami operacyjnymi (m.in. Windows i Linux)- utrzymanie ciągłości działania infrastruktury teleinformatycznej w zakresie sieci rozległej i lokalnej- doradztwo i bieżąca pomoc użytkownikom- wdrażanie nowych systemów na potrzeby SW
ZAKŁAD KARNY W WIERZCHOWIE - 2016-02-09 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 950 PLN

-aktywne pozyskiwanie klientów,-kompleksowa obsługa w zakresie produktów bankowych,-sprzedaż produktw bankowych,-analizowanie i dobór produktów bankowych.
Firma Usługowo-Finansowa "Favorit"Andrzej Ruszel - 2016-07-05 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - SERWISANT IT - od 2 000 PLN

Sprzedaż i naprawa komputerów.
PUH HKR JAROSŁAW JAŚKIEWICZ - 2016-09-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - od 1 850 PLN

Zarządzanie przydzielonym projektem produkcyjnym we wszystkich fazach jego realizacji. Komunikacja z klientem w zakresie bieżącej współpracy i możliwości rozwoju biznesu. Efektywne zarządzanie zespołem projektowym w skład którego wchodzą: logistyk, kupiec, inżynierowie i wydział produkcyjny ( Projekt ma charakter autonomicznego przedsięwzięcia) Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży i produkcji oraz budżetu.
kontakt przez OHP - 2016-08-30 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

kompleksowa opieka osoby starszej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Darskowo (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - STEBNÓWKA - od 1 850 PLN

Szyciie odzieży damskiej i dziecięcej
An Agency Anita Nielsen - 2016-05-23 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

MECHANIK- MONTER MASZYN PRZEMYSŁOWYCH - od 9 000 PLN

montaż i demontaż maszyn i urządzeń przemysłowych
"Global Machinery" Marcin Stoiński - 2016-08-24 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach
RIMASTER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-08 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

Sprzedaż towaru i obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Siecino (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa komputera, kay fiskalnej, terminala lotto
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

ZOOTECHNIK - od 3 500 PLN

- Zarządzanie stadem bydła mięsnego.- Dobór technologii żywienia ( bilans pasz, dawki żywieniowej).- Dokonywanie selekcji hodowalnej i organizacji rozrodu.- Nadzór nad prawidłową pielęgnacją i zdrowiem zwierząt.- Współpraca z lekarzem weterynarii oraz usułgodawcami i instytucjami państwowymi.
Eko Folwark S.A. - 2016-08-31 - Drahimek (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Prace związane z uprawą i hodowlą lasu, prace pomocnicze przy zrywce drewna.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Biały Zdrój (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

- sortowanie odzieży- pakowanie- odnoszenie odzieży używanej
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "IRAS" Ireneusz Gacki - 2016-07-29 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed