Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Drawsko Pomorskie Zakład Usług Leśnych Edward Kisiel Drawsko Pom.

Adama Mickiewicza 4/5, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Wycinka drzew i inne prace leśne.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Akordowy

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Kurs drwal operator pilarki

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Uprawnienia na obsługę pilarki spalinowej

Nazwa pracodawcy:
Zakład Usług Leśnych Edward Kisiel Drawsko Pom.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Adama Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew