Praca DORADCA KLIENTA W SALONIE ORANGE Wronki TECHPOL A.MAGDZIARZ

Miejsce pracy:
64-510 Wronki, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Sprzedaż usług w sieci Orange

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA W SALONIE ORANGE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wronki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wronki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, handlowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe mile widziane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: wykształcenie min. średnie handlowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: TECHPOL A.MAGDZIARZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

KOŚCIUSZKI 53, 64-700 Czarnków, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny, e-mail.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: czarnkowsko-trzcianecki

Gmina pracodawcy: Czarnków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czarnków

Ulica pracodawcy: KOŚCIUSZKI

Numer budynku pracodawcy: 53

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta