Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Czarnorzeki "USŁUGI LEŚNE" Paweł Paradysz

Stanowisko: DRWAL / PILARZ DRZEW

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: -pozyskiwanie drewna- obsługa piły spalinowej

Data publikacji: 2016-01-04

Lokalizacja: Czarnorzeki (podkarpackie)

Pracodawca: "USŁUGI LEŚNE" Paweł Paradysz

38-420 Czarnorzeki 48, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czarnorzeki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Korczyna

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 11.04.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Drwal / pilarz drzew (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia pilarza

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: "USŁUGI LEŚNE" Paweł Paradysz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Korczyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czarnorzeki

Numer budynku pracodawcy: 48

Profil działalności pracodawcy: usługi leśne, sklep wielobranżowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew