Praca BU/ ZBROJARZ Świerki Przedsiębiorstwo Budowlane "FILAR" Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
57-452 Świerki, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prace przy budowie (remocie) obiektów inżynierii lądowej (mosty, wiadukty, infrastruktura kolejowa itd.).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 16 - 20 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: BU/ ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świerki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Zawód: zbrojarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 16 - 20 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. roczne doświadczenie w pracy na budowiemile widziane uprawnienia na operatora koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, spawacza

Nazwa pracodawcy: Przedsiębiorstwo Budowlane "FILAR" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Szczecińska 15-16, 54-517 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Szczecińska

Numer budynku pracodawcy: 15-16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Zawód wykonywany przez pracownika: zbrojarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015