Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Bytów ZULRIK Sp. z o.o.

Konwaliowa 2 lok.11/G, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Praca w lesie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytów

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: pilarz-drwal

Nazwa pracodawcy: ZULRIK Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Bytów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytów

Ulica pracodawcy: Konwaliowa

Numer budynku pracodawcy: 2 lok.11/G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew

Podobne oferty pracy

OPERATOR - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
PPHU NATAL-POL Bożena Żygowska - 2016-05-23 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK NA HALKI UBOJU - od 1 850 PLN

Praca w przetwórstwie mięsnym
UBOJNIA DROBIU POMYSK WIELKI Jarosław Megier - 2016-09-08 - Pomysk Wielki (pomorskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - 1 850 - 1 900 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Rudziska Pasymskie (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DS OBSŁUGI KLIENTA - od 1 537,5 PLN

Aktywna sprzedaż produktów i usług dostępnych w placówkach pocztowych
POCZTA POLSKA S.A. - 2016-06-22 - Czarna Dąbrówka (pomorskie)

USTAWIACZ TOKARKI CNC - od 2 800 PLN

Ustawienie tokarki CNC
TALEX Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - 2016-04-01 - Borzytuchom (pomorskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Prace budowalne
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Bytów (pomorskie)

OPERATOR GILOTYNY - od 14 PLN

Wymagania pracodawcy: doświadczenie zawodowe zdobyte w firmie produkcyjnej o profilu metalowym. Znajomość rysunku technicznego . Chęć do nauki i przyuczenia do zawodu. Dyspozycyjność. Dodatkowe wymagania: uprawnienia energetyczne do 1kv eksploatacyjne.. Zakres obowiązków: obsługa gilotyny
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Bytów (pomorskie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - od 1 850 PLN

zgodnie ze złozonym wnioskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Lipnica (pomorskie)

PRAKTYKANT NA STANOWISKU DO SPRAW KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA - nieodpłatny

1. Zapoznanie się z przepisami BHP i ppoż oraz przepisami dot. ochrony danych osobowych. 2. Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną i funkcjonowaniem PWK OHP oraz dokumentacją wychowawczą Hufca Pracy. 3. Organizowanie i obserwacja różnych form pracy wychowawczej oraz działalności edukacyjnej. 4. Diagnozowanie potrzeb podopiecznych placówki.5. Bieżąca analiza efektów pracy wychowawczej. 6. Czynne uczestnictwo w życiu placówki oraz organizacji działań współpracy lokalnej.
POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY - 2016-01-27 - Bytów (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze elektronicznego obiegu dokumentów, przygotowywanie niezbędnych dokumentów i informacji na potrzeby Urzędu, wykonywanie czynności z zakresu administracji samorządowej,
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tuchomie (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

laminowanie i obróbka stępna wyrobów z laminatu
DEJCOMP- Laminaty Jerzy Dudziak - 2016-08-11 - Miastko (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 3 000 PLN

Sprzedaż części zamiennych ciągników i maszyn rolniczych
CEMAROL Sp. z o.o. - 2016-08-09 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie minimum zawodowe oraz umiejętność obsługi komputera. Do obowiązków będzie należeć produkcja i montaż plandek
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Udorpie (pomorskie)

NAUCZYCIEL HISTORII - od 2 000 PLN

Nauczanie historii w szkole podstawowej i gimnazjum. Wynagordzenie zgodnie z Kartą Nauczyciela
Zespół Szkół w Łubnie - 2016-09-16 - Łubno (pomorskie)

PIEKARZ - 2 200 - 2 800 PLN

Praca przy stole, wyrabianie ciasta( możliwość przyuczenia do zawodu piekarza)
P.P.H. PIEKARNIA Grzegorz Myszk - 2016-06-09 - Czarna Dąbrówka (pomorskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Borzytuchom (pomorskie)

PRACOWNIK BROWARU - od 2 000 PLN

zgodnie z ofertą
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Bytów (pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie, kursy z zakresu kosmetolog, mile widziane doświadczenie. Zakres obowiązków: obsługa klienta salonu kosmetycznego, wykonywanie zabiegów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Bytów (pomorskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

ścinka drzew, prace leśne
Usługi Rolnicze Jan Markowski Sprzedaż Maszyn - 2016-05-02 - Kalinowo (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

Montaż instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Upiłka (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 300 PLN

ZGODNIE ZE STANOWISKIEM
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Udorpie (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji, sporządzanie pism oraz not księgowych, obsługa aplikacji "Elektroniczny nadawca"
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Bytów (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

w zakresie stanowiska
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie - 2016-12-09 - Bytów (pomorskie)

ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY - od 2 500 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Miastko (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wymagania pracodawcy:wykształcenie zawodowe mechaniczne, 2 letnie doświadczenie oraz prawo jazdy kat. C+E. Zakres obowiązków: naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kołczygłowy (pomorskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

Budowa stanów surowych
"PJD" Usługi Ogólnobudowlane Paweł Mielewczyk - 2016-07-29 - Bytów (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. metalowych, budowlanych, wykończeniowych
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE " WOJAS " BIS Iwona Wojas - 2016-09-27 - Bytów (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

1. Przedmiotem umowy jest wykonywanie czynności wchodzących w zakres zadań Obsługi administracyjnej projektu tj.:a) Współrealizacja działań zgodnie ze szczegółowym harmonogramem projektu;b) Współrealizacja rekrutacji uczestników, organizacji zajęć;c) Prowadzenie dokumentacji projektu: zamówienia publiczne, korespondencja przychodząca i wychodząca, umowy i rejestr umów, listy obecności, sprawozdawczość merytoryczna;d) Prowadzenie dokumentacji indywidualnej uczestników projektu;e) Wprowadzanie danych do systemu SL2014 i Bazy Konkurencyjności Funduszy Europejskich;f) Monitoring wskaźników projektu;g) Techniczna obsługa partnerstwa w projekcie;2. Przewidywane miesięczne zaangażowanie czasowe: 1 etat3. Umowa o pracę zostanie zawarta na okres realizacji projektu tj. od 01.01.2017r.
Centrum Integracji Społecznej w Bytowie - 2016-12-06 - Bytów (pomorskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 1 850 PLN

produkcja palet i opakowań drewnianych
Zakład Produkcyjno-Handlowy, Zbigniew Janikowski - 2016-06-17 - Lubkowo (pomorskie)