Praca DRUKARZ Zbrosławice kontakt przez OHP

Stanowisko: DRUKARZ

Wynagrodzenie: od 4 930 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa maszyny drukującej, konserwacja maszyny, przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP, odpowiedzialność za jakość produkcji

Data publikacji: 2016-08-16

Lokalizacja: Zbrosławice (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Zbrosławice, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyny drukującej, konserwacja maszyny, przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP, odpowiedzialność za jakość produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 930 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie: 4930 zł brutto

Nazwa stanowiska: DRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zbrosławice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Zawód: drukarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 930 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Plebiscytowa 1, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Gliwice

Gmina pracodawcy: Gliwice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gliwice

Ulica pracodawcy: Plebiscytowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz*

Podobne oferty pracy

KASJER SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW LOTOS - od 10 PLN

obsługa klienta na podjeździe- tankowanie paliwautrzymanie czystości dystrybutorów i na terenie stacji
kontakt przez OHP - 2016-10-11 - Brzeg (opolskie)

PROMOTOR - od 14 PLN

Promowanie produktów firmy BSH (Bosch, Siemens, Zelmer), raportowanie sprzedaży po każdym dniu pracy, dbałość o ekspozycję, aktywność w obsłudze klienta
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Opole (opolskie)

MERCHANDISER - od 13 PLN

Wyłożenie towaru po dostawie. Uporządkowanie ekspozycji. Systematyczne raportowanie
kontakt przez OHP - 2017-01-17 - Pińczów (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZ - do 9 PLN

sprzatanie obiektów
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 132,5 PLN

Pomoc nauczyciela w kl. VI - dziecko z Zespołem Aspergera
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Tarnowskich Górach - 2016-08-30 - Tarnowskie Góry (śląskie)

INWENTARYZATOR - od 15 PLN

Liczenie towaru za pomocą urządzeń skanujących
kontakt przez OHP - 2016-12-12 - Tarnów (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ MONTAŻOWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń montażowych
kontakt przez OHP - 2016-11-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM - od 2 000 PLN

Praca przy produkcji przetworów warzywnych
kontakt przez OHP - 2017-07-27 - Radoszewice (łódzkie)

MŁODSZY PRAWNIK - od 2 774,95 PLN

Zajmowanie się sprawami korporacyjnymi (KRS, uchwały organów, pełnomocnictwa). Udział w sporządzaniu i opiniowaniu umów i innych dokumentów dotyczących zagadnień prawnych związanych z działalnością Spółki. Wsparcie współpracy z kancelariami zewnętrznymi.
kontakt przez OHP - 2017-03-13 - Łódź (łódzkie)

REFERENT - 2 248 - 2 267 PLN

Prowadzenie czynności pomocniczych w postępowaniach podatkowych
kontakt przez OHP - 2016-01-11 - Nysa (opolskie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 850 PLN

dowóz potraw do klienta
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Kłodawa (wielkopolskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 1 850 - 3 000 PLN

opiekun osób starszych
kontakt przez OHP - 2016-11-17 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 116 PLN

obsługa zszywaczy, wkrętarek pneumatycznych, praca jako tapicer/montażysta, pakowanie mebli w kartony i folie, kontrola jakości, ręczne prace transportowe, obsługa pistoletu do nakładania kleju, obsługa narzędzi ręcznych bez napędu, obsługa. ręcznych wózków transportowych, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego
kontakt przez OHP - 2016-08-16 - Nowe Skalmierzyce (wielkopolskie)

KIEROWCA + ROZNOSZENIE ULOTEK - 9 - 10 PLN

rozwożenie i roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-08-29 - Bielsko-Biała (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

prace magazynowe/skanowanie/załadunek i rozładunek
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Stryków (łódzkie)

STOLARZ - 2 000 - 2 500 PLN

praca przy produkcji mebli
kontakt przez OHP - 2016-08-17 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

INWENTARYZATOR - od 10,5 PLN

wykładanie towarów, dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, pracę porządkowe
kontakt przez OHP - 2017-01-20 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

- bieżąca obsługa klienta- podpisywanie umów kredytowych- organizacja czasu pracy, - dbanie o miejsce pracy
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

HOSTESSA - od 13 PLN

Informowanie klientów o aktualnych promocjachAktywne zachęcanie do wzięcia udziału w organizowanych promocjachRozdawanie ulotek
kontakt przez OHP - 2017-06-08 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - do 13 PLN

odbiór i rozładunek dostaw, skręcanie mebli , proste czynności porządkowe na magazynie
kontakt przez OHP - 2017-06-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

kontakt przez OHP - 2016-04-05 - Tarnów (małopolskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 9 PLN

rozdawanie ulotek na ulicy
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - HOLANDIA - od 32 PLN

Skanowanie dokumentów,archiwizacja dokumentów, podstawowe czynności przy obsłudze komputera.
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Holandia (Holandia)

PLAKATOWANIE (OD 16 LAT) - 30 - 300 PLN

plakatowanie
kontakt przez OHP - 2016-05-12 - Rumia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 2 000 - 2 500 PLN

Pozyskiwanie klientów, bezpośrednia sprzedaż produktów i usług oraz obsługa klienta. Przyjmowanie zamówień.
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Cieszanów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - SEZON - od 2 600 PLN

sprzedaż odzieży, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Jurata (pomorskie)

OPERATOR MASZYN - do 13 PLN

obróbka produktu- montaż, obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości, wykonywanie prostych prac manualnych
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Gliwice (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - 25 - 50 PLN

Roznoszenie ulotek pod drzwi, na klamki, za wycieraczki pojazdów, do rąk przechodniów.
kontakt przez OHP - 2017-01-18 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

aktualne badania Sanepid, obsługa kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie w handlu, pracowitość, uczciwość
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Grajewo (podlaskie)

KONSULTANT/ TELEMARKETER - od 1 380 PLN

Kontakty telefoniczne z klientami indywidualnymi, umawianie spotkań, prezentowanie oferty firmy, dbanie o jej pozytywny wizerunek.
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Przemyśl (podkarpackie)