Praca DRUKARZ Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA Iława Zakład Poligraficzny RAMPI Iława

Dąbrowskiego 18J, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn introligatorskich, obsługa gilotyny, zbieraczki, laminatora, numeratora, tygla, falcerki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1.750 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DRUKARZ Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: drukarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Drukarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Kontakt osobisty: CV

Nazwa pracodawcy: Zakład Poligraficzny RAMPI Iława

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 18J

Profil działalności pracodawcy: usługi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz*