Praca DOZORCA Mikołajki P.T. " Wagabunda"

Leśna 2, 11-730 Mikołajki, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: dozór obiektu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mikołajki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mikołajki

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: P.T. " Wagabunda"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mikołajki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mikołajki

Ulica pracodawcy: Leśna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

DOZORCA - od 2 000 PLN

dozorowanie obiektuzmianowość 12/24
Lespin Sp. z o.o. - 2016-10-26 - Starkowo (wielkopolskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 1 850 PLN

- montowanie, demontowanie, naprawianie i ustawianie narzędzi specjalych/tłoczniki, wykrojniki, formy wtryskowe/- sprawdzanie jakości wykonywanych prac - przeprowadzanie pomiarów i prób po montażu, naprawie i regulacji narzędzi, przyrządów i uchwytów,- inne prace typowe dla stanowiska ślusarza narzędziowego,
Zakład Mechanizacji i Narzędzi "FOR-MECH" Sp. z o.o. - 2016-09-13 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 13,6 PLN

zgodnie ze stanowiskiem. Wymagane doświadczenie zawodowe, umowa zlecenie , wynagrodzenie 13,60zł/godz.
Hotel Mikołajki sp. z o.o. - 2016-06-24 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ METODA TIG - 1 850 - 2 500 PLN

Prace spawalnicze, spawanie konstrukcji i elementów schodów i balustrad
Milowy Krok Tomasz Kodź - 2016-05-17 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 3 000 PLN

Przygotowywanie bankietów ,dań do karty menu oraz bufetów szwedzkich, organizacja pracy w kuchni oraz dbałość o prawidłową gospodarkę magazynową.
Hotel*** Solar Palace SPA & Wellness Lila Najmoła - 2016-03-01 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

Ochrona mienia.
Dozorbud Grupa Polska Sp .z o.o. - 2016-01-08 - Tychy (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

nadzór nad domem opieki
Dom Seniora Wilmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk - 2016-08-04 - Krzeszów (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI - od 26 PLN

Wymiar czasu pracy: 1 godzina lekcyjnaNauczyciel
Stowarzyszenie Edukator w Łomży,Szkoła Podstawowa - 2017-01-18 - Sorkwity (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 1 850 - 2 600 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

ŻAŁOBNIK - od 1 900 PLN

obsługa pogrzebów ,kopanie mogiłmiejsce wykonywania pracy :powiat mrągowski
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI - 2016-05-10 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA CZĘŚCI - od 2 000 PLN

Sprzedaż części,praca w systemie sprzedaży komputerowej WF-MAG,sumnienność,uczciwość,dbałość o czystość i higienę pracy
Euro-Agro Invest Marcin Drężek - 2016-03-21 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Utrzymywanie w czystości budynków mieszkalnych, odśnieżanie terenu w okresie zimowym, dbanie o tereny zielone (pielenie, grabienie liści).
Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa w Mrągowie - 2016-09-09 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

Realizacja i nadzór nad planem produkcyjnymZarządzanie zespołem pracowników
VADAIN INTERNATIONAL - 2016-02-10 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - 1 850 - 2 000 PLN

Przyjmowanie rezerwacji, korespondencja mailowa, współpraca z innymi działami, meldowanie gości. Wynagrodzenie 1850zł netto , po 3 miesiącach 2000zł netto.Wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomośc jęz. angielskiego, niemieckiego.
Hotel Mikołajki sp. z o.o. - 2016-06-01 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - od 2 200 PLN

Obsługa gości hotelowych korzystających z Resort&Spa: prowadzenie zapisów na zabiegi, sprzedaż kosmetyków, wystawianie rachunkówza usługę, tworzenie miłej atmosfery itp.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

ochrona mienia
Firma Ochroniarska "OMEGA NOW KOLT" - 2016-07-04 - Żywiec (śląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

P.H.U. MILAN - 2016-03-23 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Obsługa telefonu, sprzedaż kredytów w oddziale, nauka bankowości, umawianie spotkań, kontakt głównie z przedsiębiorcami
Plus Profit Łukasz Wróblewski - 2016-05-31 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Praca w sklepie budowlanym
OCMB Chemia-Płytki Ceramiczne Tomasz Sakowski - 2016-05-20 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 500 PLN

Obsługa gości w restauracji hotelowej,obsługa konferencji szkoleń,imprezwyształcenie min.zawodowedoświadczenie zawodowe mile widzianeznajomość jęz.niemieckiego komunikatywnie
Hotel Huszcza Stanisław Huszcza - 2016-04-13 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Demontaż i sprzedaż części samochodowych, kontakt z klientem
Zakład Usługowo-Handlowy Stanisław Bieleninik - 2016-05-16 - Bagienice (warmińsko-mazurskie)

KRAWCOWA-SZWACZKA - od 1 750 PLN

Szycie pokrowców na meble tapicerowane
"MAX MEBEL" K.ZAPERT J.GALANEK SPÓŁKA JAWNA - 2015-12-11 - Stary Gieląd (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca w sklepie spożywczym.
Krzysztof Węglewski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Węglewski" - 2017-01-10 - Marcinkowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 8 PLN

"Country Holiday" Sp. z o.o. - 2016-02-04 - Kosewo (warmińsko-mazurskie)