Praca DOZORCA Mikołajki P.T. " Wagabunda"

Leśna 2, 11-730 Mikołajki, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: dozór obiektu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mikołajki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mikołajki

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: P.T. " Wagabunda"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mikołajki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mikołajki

Ulica pracodawcy: Leśna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca w sklepie spożywczym.
Krzysztof Węglewski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Węglewski" - 2017-01-10 - Marcinkowo (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

wg.zawodu. Doświadczenie mile widziane
Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane Andrzej Klincewicz - 2016-09-20 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

dozorowanie obiektów chłodni, informowanie i kierowanie interesantów do odpowiednich osób, prowadzenie ewidencji wjazdów i wyjazdów
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Piotrowice (lubelskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
ECCO Meble spółka z o.o. - 2017-01-13 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 2 000 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskeim
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 1 850 - 2 600 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Monter konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości na zewnątrz i wewnątrz terenu Wspólnonty Mieszkaniowej
ARKAS Firma Handlowo-Usługowa Sabina Nowak - 2016-07-22 - Luboń (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Utrzymywanie w czystości budynków mieszkalnych, odśnieżanie terenu w okresie zimowym, dbanie o tereny zielone (pielenie, grabienie liści).
Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa w Mrągowie - 2016-09-09 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

dozorowanie obiektuzmianowość 12/24
Lespin Sp. z o.o. - 2016-10-26 - Starkowo (wielkopolskie)

KASJER - od 13 PLN

zgodnie z zawodemUmiejetność obsługi kasy fiskalnejOkres zatrudnienia: 6 m-cy
Firma Handlowo-Usługowa Adriana Rzosińska - 2017-03-29 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, wokół budynku oraz magazynie, sprzatanie obejścia, koszenie trawy, dbanie o rabaty kwiatowe, podcinanie i pielegnacja roślin, dozór i inne prace gospodarcze na terenie obiektu wskazane we wniosku.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Jodłówka (małopolskie)

DOZORCA - 500 - 650 PLN

sprzątanie posesji oraz piwnic i klatek schodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Ruda Śląska (śląskie)

ŻAŁOBNIK - od 1 900 PLN

obsługa pogrzebów ,kopanie mogiłmiejsce wykonywania pracy :powiat mrągowski
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI - 2016-05-10 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

Szycie odzieży medycznej.Istnieje możliwość przyuczenia w zawodzie szwacz w ramach stażu.
Firma Produkcyjno- Usługowo-Handlowa Centrum Tekstyli Domowych "KOLIBER" Alencewicz Bogusława - 2016-06-15 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Demontaż i sprzedaż części samochodowych, kontakt z klientem
Zakład Usługowo-Handlowy Stanisław Bieleninik - 2016-05-16 - Bagienice (warmińsko-mazurskie)

oferta skierowana do osób niepełnosprawnych z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Dozorowanie obiektu w Walkowicach w systemie 12/24
LESPIN sp z.o.o., ul. Okrężna 19b, Leszno - 2017-03-21 - Walkowice (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Kierowanie autobusem, znajomość kasy fiskalnej, orientacja w ternie.
PKS Mrągowo sp. z o.o. - 2016-08-02 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY. - 2 774,96 - 3 061,49 PLN

Obsługa klienta.Wypisywanie faktur.Rozliczanie kierowców.
BOSS K.Bagiński i s-ka Spółka Jawna - 2017-02-07 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - od 2 002 PLN

ochrona obiektów przemysłowych, produkcyjnych i budowy, eiwdencja ruchu osobowego i kołowego
SOLID SECURITYSPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZILNOŚCIĄ - 2017-04-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

dozorowanie obiektu, zmianowość 12/24 , praca na terenie Wolsztyna
LESPIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Leszno - 2017-03-03 - Wolsztyn (wielkopolskie)

RATOWNIK WODNY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiemWynagrodzenie: 1850-2200 brutto
MALSPORT Daniel Kalinowski - 2016-04-08 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - do 925 PLN

utrzymywanie czystości w terenie, grabienie liści, odśnieżanie
P.U.H. "MEGA-AN" EXPORT-IMPORT ANNA KALISZ - 2016-03-08 - Katowice (śląskie)

KUCHARZ - od 3 000 PLN

Przygotowywanie bankietów ,dań do karty menu oraz bufetów szwedzkich, organizacja pracy w kuchni oraz dbałość o prawidłową gospodarkę magazynową.
Hotel*** Solar Palace SPA & Wellness Lila Najmoła - 2016-03-01 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

samodzielne działanie w zakresie świadczenia usługi ochrony fizycznej obiektu (urządzeń) i osób oraz mienia z tymi obiektami i urządzeniami związanego
FORMACJA EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-09 - Lublin (lubelskie)