Praca DORAŹNE PRACE POMOCNICZE PRZY WYPIEKU WYROBÓW CUKIERNICZYCH ORAZ PORZĄDKOWYCH Nowe Załubice Cukiernia MTGmurczyk Teresa Gmurczyk

Kościelna 76, 05-255 Nowe Załubice, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
prace przy produkcji wyrobów cukierniczych, prace porządkowe,

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie miesięczne

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska:
DORAŹNE PRACE POMOCNICZE PRZY WYPIEKU WYROBÓW CUKIERNICZYCH ORAZ PORZĄDKOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Załubice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radzymin

Zawód:
pozostali pracownicy wykonujący dorywcze prace proste

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: Cukiernia MTGmurczyk Teresa Gmurczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Radzymin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowe Załubice

Ulica pracodawcy: Kościelna

Numer budynku pracodawcy: 76

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc przy przygotowaniu posiłków. Obieranie warzyw oraz zmywanie naczyń.
Skrzyp-Pol Patryk Otto - 2016-06-13 - Radzymin (mazowieckie)

CUKIERNIK POMOCNIK - 1 900 - 2 500 PLN

Jak w zawodzie
Ciastkarnia "Dąber" - 2016-07-15 - Nowe Załubice (mazowieckie)

ASYSTENT KUCHARZA - do 1 200 PLN

Przygotowywanie, podawanie potraw, napoi i deserów z zakresu kuchni tureckiej. Wykształcenie średnie ogólne. Doświadczenie zawodowe 3 lata na stanowisku kucharza kuchni tureckiej. Doskonała znajomość kuchni tureckiej.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Zielonka (mazowieckie)

DYREKTOR WYKONAWCZY - do 925 PLN

Organizacja działalności bieżącej firmy. Reprezentacja na rynku ukraińskim. Zarządzanie umowami z klientami oraz agencjami nieruchomości. Wykształcenie wyższe. Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku. Biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego. Prawo jazdy kat. B.
ASK Maryna Grachova - 2016-06-30 - Marki (mazowieckie)

BLACHARZ BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Krępowanie i montaż wymaganych obróbek blacharskich wraz z montażem podkładów pod obróbki ze sklejki lub płyt OSB
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Ząbki (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Znajomość prac remontowo - budowlanych, tynkowanie wewnątrz i na zewnątrz, przygotowywanie zapraw, praca na wysokości powyżej 3 metrów
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zagościniec (mazowieckie)

MONTER FASAD - od 1 200 PLN

osoba odpowiedzialna za montaż fasad zewnętrznych o umiejętnościach KZ2, praca na wysokości
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Marki (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ (N) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wołomin (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie mieszanki betonowej, siatki i szkieletu zbrojeniowego oraz wykonanie elementów budynków i budowli z betonu i żelbetonu, wykonywanie zadań związanych z przygotowaniem stali zbrojeniowej do montażu, czyszczenie, prostowanie, cięcie oraz montaż.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Poświętne (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY NA CEGIELNI - od 2 000 PLN

Przekładanie i układanie cegły
Cegielnia - J.Sobolewski - 2016-09-08 - Marki (mazowieckie)

OPERATOR AMADA - do 2 900 PLN

Obsługa maszyn wchodzących w skład zestawu amada. Umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwania się narzędziami pomiarowymi. wykształcenie średnie-mechaniczne. Doświadczenie zawodowe 5 lat na stan. operatora Amada. umiejetność obsługi lasera, krawędziarki, prasy, gilotyny.
Wojskowe Zakłady Elektroniczne - 2016-05-25 - Zielonka (mazowieckie)

SALOWA - do 1 850 PLN

Pomoc osobom starszym w codziennym funkcjonowaniu, pomoc przy karmieniu, asysta podczas kąpieli, dbanie o higienę, zmiana pampersa, spacery, sprzątanie pokoi. Wykształcenie podstawowe/średnie. Dośwaidczenie zawodowe min. 0,5 roku. Mile widziany ukończony kurs opiekuna medycznego.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pałac" - 2016-05-13 - Marki (mazowieckie)

SZLIFIERZ ODLEWÓW - 3 000 - 3 500 PLN

Ręczne szlifowanie odlewów żeliwnych + kontrola wizualna odlewów
Dania Sp. z o.o. - 2016-02-04 - Słupno (mazowieckie)

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Cięciwa (mazowieckie)

wykształcenie min. średnie, staż pracy 3 lata na stanowisku kucharza kuchni tureckiej, doskonała znajomość kuchni tureckiej, przygotowanie, podawanie potraw, napoi i deserów z zakresu kuchni tureckiej,
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Zielonka (mazowieckie)

OGRODNIK (N) - do 1 850 PLN

prace związane z zagospodarowaniem terenu
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Wołomin (mazowieckie)

OGRODNIK - do 12 PLN

Koszenie i zbiórka trawy. Umiejętność obsługi kosy spalinowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Poświętne (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY - od 1 750 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wystawianie towaru, obsługa klienta. Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie pracy w handlu.
MALJO Sklep Spożywczo-Przemysłowy - 2015-11-18 - Wołomin (mazowieckie)

CIEŚLA - do 1 000 PLN

wykształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy min. 2 lata na stanowisku, szalowanie ścian żelbetonowych, stropów, fundamentów, wykonywanie tymczasowych obiektów drewnianych na placu budowy,
ESDOM Sebastian Domeracki - 2016-09-07 - Zielonka (mazowieckie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

montowanie systemów suchej zabudowy, wykonanie robót malarskich, tapeciarskich, posadzkarskich i okładzinowych
SUPER DOM VIKTOR PTACHYK USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - 2016-07-27 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - MOTORYZACJA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, obsługa sklepu internetowego, wystawianie aukcji Allegro, zamawianie kuriera, opisy przedmiotów, zdjęcia
E-KAMA - 2016-09-13 - Zielonka (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Badanie rynku wschodniego. Praca z kontrahentami ze wschodu. Sprzedaż towarów polskich na rynku wschodnim. Wykształcenie wyższe - marketing. Doświadczenie zawodowe 3-5 lat. Biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego. Umiejętność pracy na runku wschodnim,
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Ząbki (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Ząbki (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 2 500 - 3 100 PLN

Terapia pedagogiczna, pedagogika ogólna.
Dziecięcy Raj II S.C. - 2016-09-15 - Marki (mazowieckie)

MURARZ - do 2 500 PLN

Murowanie budynków mieszkalnych i nie mieszkalnych
MAR - BUD Mariusz Kowalczyk - 2017-02-15 - Ząbki (mazowieckie)

PALACZ - do 925 PLN

wykształcenie zawodowe, staz pracy 4 lata, palenie w piecu, sprzątanie kotłowni,cięcie drzewa, ładowanie węgla,
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Kobyłka (mazowieckie)

MARKETOLOG W LOGISTYCZNEJ FIRMIE - od 2 000 PLN

Znajomość marketingu logistycznego, umiejętność tworzenia kampanii reklamowych. Znajomość specyfiki rynku UE, Wsch. Azji. Wysoka komunikacja. Wykształcenie wyższe. Doświadczenie zawodowe 3 lata. Znajomość języka rosyjskiego i azerbejdżańskiego.
ARGEMONIA POLAND Sp. z o.o. - 2016-01-29 - Ząbki (mazowieckie)

LISTONOSZ - do 2 500 PLN

Doręczanie listów poleconych oraz materiałów reklamowych na wskazanym rejonie. Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe.
PPDELMAR SP. Z O.O. - 2016-08-01 - Ostrówek (mazowieckie)

Wybierz miejscowość