Praca DORADCA ZAWODOWY Nakło nad Notecią Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na umywalki.

Stanowisko: DORADCA ZAWODOWY

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: realizacja zadań z zakresu doradctwa zawodowego, sporządzanie dokumentacji

Data publikacji: 2016-10-06

Lokalizacja: Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
realizacja zadań z zakresu doradctwa zawodowego, sporządzanie dokumentacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + dodatek za staż pracy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Zawód: doradca zawodowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca zawodowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: dor. zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Poznańska 11/13, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: do 12.10.2016r., Godziny : 8:00-14:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca zawodowy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientawykładanie towaruobsluga kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, ekspozycja towarów
"ABS" Spółka Jawna - E.Cz.Bińczyk, R.A. Świtalscy - 2017-01-04 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

dekretowanie i księgowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

obsługa kasy fiskalnej, pomoc przy pielęgnacji zwierząt
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

- obsługa klienta,- sporządzanie polis ubezpieczeniowych
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PLACOWY - od 925 PLN

rozbiórka samochodów, prasowanie foli, załadunek i rozładunek węgla
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta, dbanie o porządek, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Witosław (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

-koszenie trawy-podlewanie terenów zielonych-prace porządkowe-konserwacja zieleni-prace naprawcze
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Wąsosz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

- doradzanie Klientom w procesie zakupuproduktu lub usług-obsługa urządzeń biurowych-analizowanie porzeb Klienta i rozwiązywanie typowychproblemów Klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

obsługa klientów w sklepie, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie oraz przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

PRZEPALACZ - 11,1 - 17 PLN

naprawa wagonów towarowych
Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego "PATEREK" - Paterek - 2016-11-16 - Paterek (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

pracownik produkcji przy wyrobach z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

-kompletowanie zamówień-wydawanie zamówień
Hurtownia Motoryzacyjna " GORDON" Sp. z o.o. - 2017-02-07 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

organizacja prawidłowego i terminowego przebiegu prac dot. rozładunku i załadunku towaru, przygotowanie towaru do dystrybucji, kontrola przygotowanych wysyłek.
"POLSKIE MŁYNY" Spółka Akcyjna Zakład w Nakle - 2017-03-03 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

prace biurowe i sekretarskie
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Stary Jarużyn (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Anieliny (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

-obsługa klienta-wystawianie rachunków-przygotowywanie lokalu do przyjecia gosci-przygotowywanie zamówień i podawanie
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

POMOC WYCHOWAWCA W PLACÓWCE - 997,4 PLN

organizacja pracy z grupoą wychowankówwspeiranie rozwoju psychofizycznego wychowankówprzestrzeganie higieny przez wychowankówrealizacja harmonogramu dnia
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 1 850 PLN

wykonywanie zadań z zakresu kadr i płac, księgowości
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robac - 2016-11-14 - Paterek (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BYDŁA MLECZNEGO - 997,4 PLN

prace związane z utrzymaniem aparatury ubojowej i obsługą zwierząt
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Kazin (kujawsko-pomorskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

-obsługa kasy fisklanej i terminala-zamawianie, wycena towaru-wypisywanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Chomętowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

- układanie kostki kamiennej- układanie krawęzników- uzupełnianie ubytków drogowych
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Stanisławka (kujawsko-pomorskie)

- produkcja betonowej podmórówki- produkcja wyrobów z betonu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Olek (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT B - od 1 850 PLN

-rozwóz towarów (części motoryzacyjnych)-załadunek i rozładunek-kasowanie pieniędzy, wypisywanie dokumentówWymagane 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.Oferta pracy skierowana dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa sklepu i wykonywanie innych obowiązków związanych z powierzonym stanowiskiem pracyOferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość