Praca DORADCA ZAWODOWY EURES Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA ZAWODOWY EURES

Wynagrodzenie: od 1 500 PLN

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie ofert pracy EURES

Data publikacji: 2016-09-12

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY EURES

Data zakończenia pracy: 25.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe - zarządzanie personelem, doradztwo, administracja, min. 1 rok doświadczenia w pośrednictwie zawodowym lub pośrednictwie pracy, min. dobra znajomość j. niemieckiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie