Praca DORADCA ZAWODOWY/DORADCA ZAWODOWY STAŻYSTA Międzyrzec Podlaski Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

Piłsudskiego 6, 21-560 Międzyrzec Podlaski, powiat: bialski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie zatrudnienia, udzielanie indywidualnych i grupowych informacji zawodowych o możliwościach szkolenia i kształcenia oraz o zawodach i rynku pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY/DORADCA ZAWODOWY STAŻYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzyrzec Podlaski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bialski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Międzyrzec Podlaski

Zawód: doradca zawodowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum 1 rok doświadczenia w pracy z młodzieżą

Nazwa pracodawcy:
Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Wojciechowska 7, 20-704 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV na e-mail:lubelska (at) ohp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Adres strony pracodawcy: www.lubelska.ohp.pl

Ulica pracodawcy: Wojciechowska

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy:
Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca zawodowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016