Praca DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (STAŻ) Zabrze kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (STAŻ)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.

Data publikacji: 2016-03-14

Lokalizacja: Zabrze (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zabrze

Zawód: pozostali przedstawiciele handlowi

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z PUP Zabrze, kontakt wyłącznie osobisty u doradcy klienta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Adres strony pracodawcy: www.profi-bud.eu

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali przedstawiciele handlowi

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPTOMETRYSTA / REFRAKCJONISTA - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Rzeszów (podkarpackie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

sporządzanie róznego rodzaju potraw, ciast i deserów z zastosowaaniem narzędzi, maszyn i urządzeń. Sprządzanie potraw kuchni rosyjsko-ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Myszęcin (lubuskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ - do 1 850 PLN

Specjalista ds. obsługi gastronomicznej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Płońsk (mazowieckie)

PROKURENT SAMOISTNY - od 5 000 PLN

Reperezentacja firmy, kontakty z kontrahentami (Indie), podpisywanie dokumentów, spotkania z przedstawicielami
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Mława (mazowieckie)

LEKTOR - od 42 PLN

Przeprowadzanie specjalistycznych kursów językowych na poziomie zaawansowanym.Umowa zlecenie ok. 6 godzin tygodniowo.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 2 000 PLN

Przetwarzanie i przewożenie surowców na miejsce wykonywanych prac, mycie i czyszczenie maszyn i urządzeń, sortowanie produktów, przeprowadzanie obróbki wstępnej surowca wg. określonych receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń. Inne zadania pokrewne nie wymienione powyżej
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Łódź (łódzkie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - do 2 000 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych, prace budowlane. Miejsce pracy: Polska, pełne oddelegowanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - "REF" - do 2 000 PLN

Roboty rozbiórkowe, murarskie, tynkarskie, wykończeniowe.
kontakt przez PUP - 2017-09-29 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH I WYROBÓW METALOWYCH - od 1 100 PLN

wiercenie, skręcanie, nitowanie, gwintowanie, montaż konstrukcji aluminiowych i wyrobów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Cieszyn (śląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Markowice (kujawsko-pomorskie)

KASJER- SPRZEDAWCA OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 R.Ż LUB POWYŻEJ 30 R.Ż. PEPCO (NR 1068) - 997,4 PLN

metkowanie produktów, przyjmowanie dostaw, pomoc w obsłudze klienta, praca w Gniewkowie -1 etat oraz w Janikowie -1 etat
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI LINI PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

* PRACE PRZY OBSŁUDZE LINI PRODUKCYJNEJ
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Dębowa Góra (łódzkie)

POZOSTALI OPERATORZY URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ METALI I NAKŁADANIA POWŁOK - od 1 850 PLN

prace w produkcji drobnej galanterii metalowej(klamry,blaszki i inne ozdoby metalowe),lutowanie i zgrzewanie elementów oraz przygotowywanie powierzchni do nakładania powłok
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

Rejestracja dokumentów w programie Superksiążka, sporządzanie pism do US, ZUS, obsługa poczty. Wykształcenie średnie. Doświadczenie zawodowe w pracy biurowej.Praca 9-17. Umowa na okres 2 lat.
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Katowice (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

przyjmowanie towaru, sprawdzanie zgodności rodzaju, ilości i jakości towarów z dowodem nadania otrzymanym od dostawców, przechowywanie towarów, utrzymanie porządku w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 000 PLN

Prowadzenie pojazdów kat. C; C+E (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami), odbiór i transport odpadów z gospodarstw domowych, dokonywanie podstawowych napraw oraz przeglądów samochodów ciężarowych.
kontakt przez PUP - 2017-09-19 - Dziewoklucz (wielkopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Zduńska Wola (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 009 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Nowe Brzesko (małopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 2 550 PLN

Serwisowamie sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2017-10-01 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Błaszki (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 050 PLN

Obsługa magazynu, przyjmowanie dostaw, załadunki, wywożenie towaru
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Grójec (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z przepisami i regulaminami w tym: regulaminem pracy, regulaminem organizacyjnym, kodeksem etyki, statutem gminy.2. Kserowanie dokumentów z zakresu zadań Referatu Środowiska i Rolnictwa.3. Przygotowywanie korespondencji Referatu Środowiska i Rolnictwa do wysyłki.4. Pomoc przy archiwizacji dokumentów Referatu.5. Pomoc przy obsłudze klientów w zakresie udzielania informacji o terminach odbioru odpadów, sposobu segregacji oraz wymogów co do posiadanych pojemników na odpady.6. Pomoc przy przygotowaniu pism w sprawach udzielania zezwoleń na usunięcie drzew oraz w wprowadzaniu ich do elektronicznego obiegu dokumentów.7. Pomoc w sprawdzeniu pod kątem prawidłowo wypełnionych wniosków w zakresie udzielenia zezwolenia na usunięcie drzew i krzewów.8. Pomoc w prowadzeniu i uzupełnianiu gminnych ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni.9. Wpisywanie i układanie dokumentacji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.10. Wykonywanie innych poleceń i czynności służbowych zleconych przez Kierownika Referatu Środowiska i Rolnictwa, Zastępcy Burmistrza Gminy lub Burmistrza Gminy.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Żukowo (pomorskie)

STARSZY PROGRAMISTA BUSINESS INTELLIGENCE - do 12 500 PLN

1. Projektowanie i implementacja funkcji platform raportowej (repozytorium metadanych, komponenty online, komponenty drukowalne). 2. Modelowanie danych oraz implementacja procedur ETL, funkcji czyszczacych dane, procedur pobierajacych dane. 3. Przeprowadzenie testow jednostkowych dla zaimplementowanych artefaktow. 4. Zarzadzanie procesem instalacji, utrzymania i wsparcia uzytkowanika koncowego platformy raportujacej. 5. Przygotowanie dokumentacji technicznej dla dostarczonych artefaktow. 6. oraz wykonywanie innych zadan zleconych przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY/STAŻ - 997,4 PLN

dokonywanie nasadzeń warzyw szklarniowych
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Cuple (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

Czyszczenie poboczy i chodników, czyszczenie rowów przydrożnych z chwastów i zadrzewień, pogłębianie rowów przydrożnych, udrażnianie przepustów,
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Spytkowice (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

-realizacja dostaw-wyładunek transportowanych towarów-dbałość o prawidłowy przebieg dokumentów związanych z transportem towarów-dbanie o powierzone mienie firmy
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Adamówka (podkarpackie)

MANIKIURZYSTKA - do 1 850 PLN

wykonywanie manicure, pedicure
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Bogatynia (dolnośląskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 200 PLN

pomoc innym kucharzom, przygotowywanie dań kuchni indyjskiej i arabskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Stara Iwiczna (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

Wydawanie, przygotowanie, segregacja towaru, zbieranie zamówień, realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Namysłów (opolskie)