Praca DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY Starogard Gdański TIMAC AGRO POLSKA SP. Z O.O.

83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: sprzedaż nawozów rolniczych i doradztwo rolne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 3 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 3 600 PLN

Data zakończenia pracy: 02.03.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
KONIECZNE: doświadczenie rolnicze, umiejętności handlowe

Nazwa pracodawcy: TIMAC AGRO POLSKA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kasztanowa 4, 64-320 Niepruszewo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: poznański

Gmina pracodawcy: Buk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Niepruszewo

Ulica pracodawcy: Kasztanowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta