Praca DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY KARCHER Starogard Gdański PESTAR SP. Z O. O.

Jarosława Iwaszkiewicza 15, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie klientów,- realizacja celów sprzedażowych,- przestrzeganie i kontrolowanie standardów parcy i wewnetrznych procedur, - utrzymanie długofalowych relacji z klientami,- obsługa systemów sprzedażowych,- bieżące raportowanie działań sprzedażowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY KARCHER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, handlowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagania konieczne: doświadczenie w pracy handlowca, zdolności interpersonalne, chęć do szkolenia i rozwoju zawodowego, umiejętność podejmowania decyzji, dyscyplina i sumienność, energia i zaangażowaniewymagania pożądane: bezkonfliktowość, sumienność

Nazwa pracodawcy: PESTAR SP. Z O. O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Adres strony pracodawcy: www.pestar.pl

Ulica pracodawcy: Jarosława Iwaszkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw marketingu i handlu