Praca DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY Iława CEROMA COLOR AGNIESZKA WAWRZYNEK

Poleasingowe używane laptopy.

Grudziądzka 71, 14-202 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji,- odpowiedni dobór produktów dostosowanych do możliwości technologicznych i wymagań klienta,- przeprowadzenie prób technicznych oraz doradztwo technologiczne, - przygotowywanie ofert handlowych,- planowanie zamówień i kontrolowanie stanu magazynu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + prowizja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_1: hiszpański, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 12 miesięcy. Znajomość branży drzewnej/meblowej/lakierniczej. Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, bardzo dobra organizacja czasu pracy. Pracodawca zapewnia samochód służbowy, laptop, telefon.

Nazwa pracodawcy: CEROMA COLOR AGNIESZKA WAWRZYNEK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: Grudziądzka

Numer budynku pracodawcy: 71

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.04.2016