Praca DORADCA FINANSOWY Ełk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: sprzedaż usług finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Podobne oferty pracy

DOSTAWCA - do 1 850 PLN

pomoc w obsłudze klienta, dostarczanie posiłków do klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łęczyca (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - do 1 850 PLN

montaz i wykonanie reklamy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Wadowice (małopolskie)

SPAWACZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Mojnowo (mazowieckie)

BARMANKA - od 1 850 PLN

Barmanka
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Mońki (podlaskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru odbiorcom, inwentaryzacja magazynu, znajomość komputera.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bydgoszcz Wschód
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT DO SPRAW DOBORU KOSMETYKÓW DLA ZWIERZĄT - do 700 PLN

wykształcenie zawodowe handlowe, staż pracy min. 3 lata na w/w stanowisku, aktualna ksiązeczka Sanepid, konsultowanie z klientami doboru średków do pielęgnacji zwierząt : szampony, płyny, proszki, profesjonalne kosmetyki,
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Kobyłka (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Sieradz (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Milicz (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH-STAŻ - 997,4 PLN

program w/g stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zakopane (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa obiegu dokumentów, wprowadzanie informacji do systemu, archiwizacja itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Żary (lubuskie)

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW - od 1 850 PLN

wykonywanie operacji na surowym odlewie, śrutowanie w oczyszczarce OWT-400, szlifowanie miejsc na odlewie gdzie nie jest przewidywana obróbka mechaniczna, wymagana bardzo dobra kondycja fizyczna, dyspozycyjność, wytrzymałośćna wysoką temperaturę (odlewnia), sumienność, staranność, mile widziane doświadczenie zawodowe kierunkowe - odlewnictwo
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Gniezno (wielkopolskie)

POZOSTALI KUCHARZE - od 1 850 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Bakałarzewo (podlaskie)

STOLARZ - 2 000 - 4 500 PLN

Obróbka drewna, montaż stolarki, budowa domów z bali drewnianych
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Harkabuz (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zagęszczanie terenu.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Lubzina (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

utrzymywanie ładu i porządku na terenie placówki
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wandowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta w sklepie motoryzacyjnym, oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

MONTER DZIAŁU DRUKU - od 2 150 PLN

Montaż wiązek elektrycznych na panelach.Odbiór z maszyn paneli, na których maszyna nadrukowała napis;Wzrokowa kontrola jakości;pakowanie odebranych elementów.Praca w godz 6,14,22Termin rozpoczęcie zatrdunienia ustalany indywidualnie z kandydatem.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Łódź (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK Z PODSTAWAMI INFORMATYKI - od 3 000 PLN

Utrzymanie w dobrym stanie urzadzeń mechanicznych oraz seici informatycznej z urządzeniami na terenie zakładu
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Mościska (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY - 997,4 PLN

drobne remonty, naprawy, pomoc w przemeblowaniu pomieszczeń, realizowanie listy zakupowej materiałów niezbędnych do napraw, i remontów, prace sezonowe w ogródku przedszkola, drobne prace konserwacyjne
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta. Uzupełnianie towaru w salonie.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Stalowa Wola (podkarpackie)

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

remonty budowlane, pomoc przy budowie
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wiktorowo (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR - do 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE NA TERENIE PRZEDSZKOLA, W BUDYNKU I OGRODZIE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MALOWANIA, KOSZENIA TRAWY;
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie dostaw, robienie zamówień, fakturowanie, inwentaryzacje
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWEGO ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż ) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami sprawdzania dokumentów pod względem formalnym rachunkowym i inne
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Mirsk (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Granowo (zachodniopomorskie)

POZOSTALI SZKLARZE - 997,4 PLN

pr stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Radomsko (łódzkie)