Praca DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO(NR 8894) Bydgoszcz Bank BPH S.A.

Stanowisko: DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO(NR 8894)

Wynagrodzenie: 4 200 - 4 500 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż produktów i usług bankowych dla Klientów Zamożnych, budowanie relacji z Klientami i pozyskiwanie nowych, działania marketingowe

Data publikacji: 2015-11-23

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Bank BPH S.A.

85-001 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów i usług bankowych dla Klientów Zamożnych, budowanie relacji z Klientami i pozyskiwanie nowych, działania marketingowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 200 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO(NR 8894)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 200 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie - ekonomia, finanse, bankowość, min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość jęz. angielskiego, umiejętności sprzedażowe, komunikatywność, zorientowanie na cel

Nazwa pracodawcy: Bank BPH S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Pułkownika Jana Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV należy przesłać na adres e-mail: rekrutacjabph (at) alexmann.comtel. 22 307 64 13

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Pułkownika Jana Pałubickiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta