Praca DORADCA KLIENTA Wojnarowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wojnarowice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wojnarowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrocławski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Skłodowskiej 5, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: według wniosku

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Skłodowskiej

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPIEKUNKA - 997,4 PLN

Staż dla osób powyżej 30 roku życia. Pomoc pielęgniarce w rozpoznawaniu problemów opiekuńczych osoby chorej i niesamodzielnej o różnym stopniu zaawansowania choroby i w różnym wieku. Pomoc osobie chorej w zaspokajaniu potrzeb biologicznych związanych z odżywianiem i wydalaniem. Uczestniczenie w pracach zapewniajacych higieniczne warunki otoczenia a w szczególności czystości i estetyki łóżka. Transportowanie pacjentów na badania.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

Tapicerowanie mebli skórzanych, wypoczynkowych, foteli samochodowych, tapicerka samochodów. Wykształcenie zasadnicze zawodowe, min.5 lat doświadczenia
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Mysłowice (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Przyjmowanei zamówień, obsługa klienta, posługiwanie się maszynami i urządzeniami, sprzątanie ze stołów
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Paary (lubelskie)

POMOC KUCHARZA (RPO) - 997,4 PLN

przygotowywanie dań kuchni koreańskiejprzyjmowanie surowców żywnościowych i zabezpieczanie ich przed zepsuciemdbałośc o stan magazynowyprzyjmowanie zamówieńuporządkowanie i sprzatanie stanowiska pracydbanie o dobre relacje z goścmi restauracjizapoznanie się z kulturą i kuchnią azjatycką, podstawową wiedzę z języka koreańskiego
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Gdynia (pomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Kasjer/Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Aleksandrówka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

Dbanie o wygląd sklepu, obsługa klienta, sprzedawanie produktów.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE ZAGRANICZNYM - od 4 500 PLN

Przewóz towarów na terenie UE, Rosji, Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Nowa Sól (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

KLASYFIKATOR DROBIU BITEGO - od 13 PLN

klasyfikacja drobiu bitego
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Łominy (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 2 500 PLN

Przewóz materiałów i wyrobów na potzreby własne
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Piława Dolna (dolnośląskie)

PSYCHOLOG - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Włodawa (lubelskie)

DORADCA KLIENTA (ZMIANA NOCNA) - od 1 357 PLN

układanie towaru na półkach
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Sokółka (podlaskie)

LOGISTYK DO SPRAW ORGANIZACJI TRANSPORTU - od 2 000 PLN

Organizacja transportu samochodów ciężarowych, prowadzenie dokumentacji związanej z przewozami.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Suwałki (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- bezpośrednia obsługa klienta,- sprzedaż towarów,- obsługa kasy fiskalnej,- opracowywanie bieżących dostaw towarów,- przyjmowanie zwrotów i reklamacji,- sporządzanie dokumentów reklamacyjnych,- sporządzanie raportów sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Ozorków (łódzkie)

POMOC KUCHENNA-PRACOWNIK GASTRONOMII - 997,4 PLN

PRACOWNIK GASTRONOMII
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gracze (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Płoszów (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 2 500 - 5 000 PLN

fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu•kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy•sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowychProsimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE - PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) prosimy o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW - od 1 850 PLN

czyszczenie odlewów aluminiowych: mechanicznie i ręcznie
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Skomlin (łódzkie)

587U WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Strzałków (mazowieckie)

CHEMIK - od 2 000 PLN

- pobór prób wody- pomiar podstawowych właściwości fizykochemicznych wody- wykonywanie analiz chemicznych prób wody metodami miareczkowymi i za pomocą chromatografu jonowego
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Szymbark (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu.Ustalenie ilości przyjmowanych towarów,czuwanie nad ich odbiorem technicznym,rozmieszczenie i ułożenie przyjętych towarów.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Piotrowice (wielkopolskie)

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

pomoc montera instalacji sanitarnych, pomoc przy pracach instalacyjnych, załadunek i rozładunek materiałów i narzedzi do pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

telefoniczny kontakt z klientem, przygotowanie korespondencji, sporządzanie pism wychodzących
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Błonie (mazowieckie)

MASAŻYSTA/FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

1. Nauka organizacji miejsca zabiegowego w zależności od rodzaju wykonywanego masażu: materiały i sprzęt wykorzystywany podczas zabiegów masażu, wyposażenie pomieszczenia, środki poślizgowe i wspomagające, zasady BHP.2. Ćwiczenie precyzji ruchów, naprzemienności, wyczucia odległości i siły wykonania. Techniki masażu: głaskania, rozcierania, oklepywania, wibracje, roztrząsania, wałkowania, rozpoznawanie zmian w skórze.3. Nauka wykonywania różnych rodzajów masażu: klasyczny, sportowy, relaksacyjny, izometryczny i kontralateralny.4. Nauka planowania użycia środków ułatwiających i wspomagających masaż: rodzaje i zasady stosowania środków wspomagających masaż, sprzęt i akcesoria wykorzystywane do masażu różnego rodzaju.5. Nauka teorii masażu: pojęcia masażu, wpływ masażu na organizm człowieka, wskazania i przeciwskazania do wykonania masażu.6. Nauka anatomii i fizjologii człowieka: określenie topografii poszczególnych narządów, elementów kośćca, wybranych nerwów obwodowych, rozpoznawanie grup mięśniowych.7. Nauka bieżącej oceny reakcji organizmu na zbieg masażu: powierzchnia działania bodźca, działanie bodźca a stan organizmu, reakcje miejscowe, reakcje ogólne, ocena stanu organizmu i skóry.8. Nauka wykrawania i usuwania za pomocą masażu segmentarnego zmian odruchowych w skórze, tkance łącznej, mięśniach i okostnej w schorzeniach narządów wewnętrznych.9. Nauka kierowania pacjenta na konsultacje do specjalistów fizjoterapii/rehabilitacji ruchowej: zasady kierowania pacjenta na konsultacje do specjalistów, sytuacje, w których nie należy wykonywać masażu.10. Nauka prowadzenia dokumentacji wykonywania masażu.11. Wyjaśnienie wpływu fizykoterapii i kinezyterapii na organizm człowieka.12. Nauka obsługi sprzętu do fizykoterapii stosowanego jako wspomaganie wraz z wykonywaniem masażu do odnowy biologicznej: solux, diadynamik, sanomatic, prądy spolaryzowane i inne.13. Powtórzenie poznanych nowych elementów masażu oraz fizykoterapii w trakcie stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Kartuzy (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace przy robotach izolacyjnych i dociepleniach budynków i dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Wrocław (dolnośląskie)

HYDRAULIK (Z) - do 1 850 PLN

Hydraulik
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Tarnów (małopolskie)

GLAZURNIK (J.ANGIELSKI - od 2 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Suwałki (podlaskie)