DORADCA ZAWODOWY Nowogard oferta pracy kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Stanowisko: DORADCA ZAWODOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Data publikacji: 2017-12-20

Lokalizacja: Nowogard (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowogard, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowogard

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: goleniowski

Zawód: doradca zawodowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: pedagogika

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Zakładowa 3, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: goleniowski

Gmina pracodawcy: Goleniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Goleniów

Ulica pracodawcy: Zakładowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca zawodowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

DORADCA/KASJER - od 3 000 PLN

obsługa klienta z obsługą kasową
PKO Bank Polski Oddział I w Słubicach - 2017-06-14 - Słubice (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 220 PLN

obsługa kasy fiskalnej
TESCO Polska sp z o.o Warszawa - 2017-08-09 - Ustroń (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z asortymentem apteki w zakresie kosmetyki,- zamawianie produktów leczniczych i kosmetycznych,- sprawdzanie stanu magazynowego w zakresie dostępności produktów jw.,- obsługa klienta, doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego kosmetyku,- sporządzanie faktur na życzenie pacjenta,- przyjmowanie towaru na stan apteki, obsługa nowego programu aptecznego Kamsoft 2017,- sprawdzanie odmów na realizację leków,- obsługa portali społecznościowych apteki.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Ozorków (łódzkie)

DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKOWEJ - 2 000 - 4 000 PLN

sprzedaż produktów bankowych (kredyty, kart, kredytowe, debety, konta, lokaty), bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce, kompletowanie dokumentacji.
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-14 - Tarnowskie Góry (śląskie)

DORADCA KLIENTA - PROJEKTANT WNĘTRZ - 3 300 - 3 500 PLN

Projektowanie wnętrz w 3D, współpraca z klientem w zakresie doboru produktów, prowadzenie sprzedaży detalicznej wyrobów gotowych
CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o. - 2017-03-21 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - 2 000 - 2 350 PLN

obsługa skanera, przepakowywanie asortymentu - części do samochodów ciężarowych
kontakt przez OHP - 2016-04-26 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

DORADCA ROLNICZY - od 3 600 PLN

wdrażanie dobrych praktyk rolniczych; doradztwo rolnicze; przeprowadzanie inspekcji w gospodarstwach; wykonywanie kontroli w gospodarstwach
AKROL Doradztwo Rolnicze Adam Kręcki - 2017-09-14 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 3 493,21 PLN

doradztwo w zakresie reklamy, pozyskiwanie klientów, negocjacje biznesowe, kontakt telefoniczny z klientem biznesowym
GOLDENNET Kamil Modzelewski - 2017-04-10 - Zambrów (podlaskie)

TAPICER - od 2 100 PLN

Produkcja mebli tapicerowanych. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
ZPUH MEBLOMAR PIOTR GRZEŚNIAK - 2018-07-17 - Słupia pod Kępnem (wielkopolskie)

POMOCNIK MURARZA - 997,4 PLN

POMOCNIK MURARZA
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Manieczki (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wałcz (zachodniopomorskie)

DORADCA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta przez telefon
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

LISTONOSZ K/M - od 2 300 PLN

jw.
Poczta Polska S.A. - 2017-07-07 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

wykształcenie minimum średnie, pośrednictwo przy zawieraniu umów
POLSKI INSTYTUT FINANSOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-23 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY R123/4563-1760/17 - od 3 490 PLN

naprawy blacharskie pojazdów samochodowych
ZAKŁAD BLACHARSKO - LAKIERNICZY RYSZARD ROSIAK - 2017-11-30 - Nowa Wieś (kujawsko-pomorskie)

- bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, - sprzedaż produktów Banku, - sporządzanie wniosków i umów
SALEMAX Maciej Makowski - 2017-03-13 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Bezpośrednie kontakty handlowe z klientami w zakresie usług dostępu do internetu i telewizji kablowej, prezentacja oferty oraz aktywna sprzedaż, realizacja postawionych celów, aktywne poszukiwanie nowych klientów, inicjowanie i organizowanie działań promocyjnych u klientów
ITTMEDIA telecom Marcin Lubelski - 2016-05-13 - Siedlce (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 5 000 PLN

Sprzedaż produktów bankowych, obsługa klienta, pozyskiwanie klientów.
Łukasz Wróblewski Plus Profit - 2017-06-01 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

DORADCA UBEZPIECZENIOWY - od 3 000 PLN

informowanie potencjalnych klientów o przedmiocie ich ubezpieczenia lub przyszłości emerytalnej, oferowanie najnowszych rozwiązań fianansowych
Generali Finance Sp. z o.o. - 2016-05-31 - Poznań (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - do 2 294 PLN

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, praca z dziećmi. Miejsce pracy: Przedszkole nr 123 - Wrocław, ul. WojrowickaKontakt kandyadtów z prcaodawcą: 717986762 w. 100, sekretariat.p123 (at) wroclawskaedukacja.plUmowa o pracę w zastępstwie.Sala C
Przedszkole Nr 123 - 2017-11-23 - Wrocław (dolnośląskie)

SORTOWACZ SZKŁA - od 13 PLN

sortowanie szkłapraca na 2 zmiany w godz.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Top-Servis" Bąk Mirosław - 2017-01-04 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

MAGAZYNIER - 1 017,4 PLN

Staż organizowany przez GUP.Obsługa klienta, przyjmowanie i sortowanie towaru, metkowanie, obsługa MS Office, wycena dla klientów indywidualnych.
kontakt przez PUP - 2018-07-03 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 400 PLN

zgodny z oferowanym stanowiskiem. Wymagane wykształcenie zawodowe, doświadczenie wymagane, prawo jazdy kat. B
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Mysłowice (śląskie)

sprzedaż wg priorytetów sprzedażowych, profesjonalna obsługa klienta, zamawianie i przyjmowanie towaru, dbałość o ekspozycję asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Puck (pomorskie)

DORADCA KLIENTA / DEKORATOR WNĘTRZ - od 2 000 PLN

Kompleksowa obsługa klienta, pomoc klientowi w aranżacji wnętrz.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe RAM - 2016-02-22 - Zamość (lubelskie)

obsługa klientów , sprzedaż produktów finansowych
Pośrednictwo Finansowe "Kredyty-Chwilówki Sp. z o.o. - 2016-07-15 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

KONTAKT Z KLIENTAMI, POZYSKANIE KLIENTA, OBSŁUGA BIURA,WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, OBSŁUGA KOMPUTERA, DOSWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE, ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
kontakt przez PUP - 2018-01-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK Z UPRAWNIENIAMI - od 2 000 PLN

usługi w zakresie elektryczno-budowlano-montażówym, kompleksowe wykonywanie istalacji elektrycznych, odgromowych, teletechnicznych w budynkach mieszklanych, biurowych, użyteczności publicznej
Elbud Elżbieta Baszyńska - 2017-04-12 - Bytom (śląskie)