Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Andrychów Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Andrychów

Województwo: małopolskie

Powiat: wadowicki

Adres miejsca pracy: ul. Krakowska 83e (Pasaż Handlowy)

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-11

Wymagania dla kandydatów:
doświadczenie w handlu (mile widziane)
znajomość branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem
mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie
umiejętność wykonywania drobnych napraw (min. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon)
umiejętność prezentacji i negocjacji
dobra obsługa komputera (MS Office)
ambicja poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży
zaangażowanie w wykonywana pracę
komunikatywność
uprzejmość i pogody ducha
niekaralność

Oferowane korzyści:
stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Pracodawca: Media Expert