Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Poznań Media Expert

Stanowisko: Doradca Klienta- Sprzedawca

Wynagrodzenie: -

Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Data publikacji: 2016-09-16

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Poznań

Województwo: wielkopolskie

Powiat: m. Poznań

Adres miejsca pracy: Swadzim

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-16

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy