Praca Doradca klienta-sprzedawca Poznań Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Poznań

Województwo: wielkopolskie

Powiat: m. Poznań

Adres miejsca pracy: Komorniki

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-05

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - od 2 500 PLN

praca stojąca, wymagająca dyspozycyjności z uwagi na zmiany obłożenia, zmiany w grafiku
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Poznań (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 3 500 PLN

monter instalacji wewnętrzynych
Zakład Instalacji Sanitarnej Łukasz Buliński - 2016-04-07 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - 1/2 ETATU (ŻAGAŃ) - od 925 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych
CLAR SYSTEM S.A. - 2016-02-29 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. RYNKU PRACY - od 2 200 PLN

monitorowanie wykonania planu, pozyskiwanie nowych danych z terenu, opracowywanie analiz i sprawozdań; dokonywanie rozliczenia wydanych środkow i kompletowanie dokumentacji; dokonywanie zakupów zgodnie z przyznanym planem finansowym np. prenumerata prasy, artykuły reklamowe, opracowanie i wydruk ulotek, przygotowywanie opisów przedmiotu zamówień i zapytań o cenę, opisywanie faktur i dowodów księgowych
Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP - 2016-08-25 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Poznań (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 11,5 PLN

obsługa recepcji
CEZAMET PHUP sp.z o.o. - 2016-04-12 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 5 000 PLN

obsługa maszyn wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
Contrain Poland Sp. z o.o. - 2016-08-09 - Poznań (wielkopolskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - od 2 900 PLN

prace porządkowe przy pielęgnacji zieleni, zakładanie terenów zielonych
Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY - 2016-10-04 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C-E - od 1 850 PLN

kierowca kat. C-E
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Poznań (wielkopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 13 PLN

wykonywanie usługi sprzątania u prywatnych klientów, zarówno w mieszkaniach jak i domach na terenie całego Poznania i okolic
TIDY UP Marlena Kraska - 2016-07-22 - Poznań (wielkopolskie)

PRACA FIZYCZNA ZBIORY, MAGAZYN, PRODUKCJA - DELEGACJE NIEMCY,HOLANDIA - 18 - 39 PLN

praca na magazynie, produkcji lub przy zbiorach - w zależności od zlecenia
kontakt przez OHP - 2016-05-25 - Poznań (wielkopolskie)

SUWNICOWY - od 13 PLN

kierowanie suwnicą, odbieranie gotowego produktu w stojakach, załadunek wagonów, ładowanie wsadu do pieca, przewóz kadzi z pełnym metalem
Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A. - 2016-08-03 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie pomieszczeń szkoły, mycie okien,
ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNO-TECHNICZNYCH - 2016-06-16 - Poznań (wielkopolskie)

Product Manager - Nowe Media - -

Media Expert Tworzenie i zarządzanie podległą ofertą produktową.
Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu lub grupy produktów (na bazie trendów rynku).
Dokonywanie selekcji produktów celem zapewnienia założonych parametrów handlowych.
Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów –zarządzanie polityką cenową podległych grup produktowych.
Zorientowanie na cele, realizacja planów sprzedaży.
Definiowanie wymagań dotyczących produktów.
Współtworzenie działań marketingowych, pro – sprzedażowych.
Monitorowanie i analizowanie rynku.
Prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji.
Media Expert - 2016-08-22 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-08-01 - Jarocin (wielkopolskie)

DOSTAWCA - od 2 800 PLN

dostawa cateringu dietetycznego (boxów) w godzinach porannych
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-06 - Wolsztyn (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-09-15 - Łomianki (mazowieckie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

prace związane z pakowaniem herbat
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 300 PLN

praca przy kasie, wykładanie towaru
ALDI SP. Z O.O. - 2016-07-20 - Poznań (wielkopolskie)

MENEDŻER NA RYNEK INDYJSKI - od 2 200 PLN

pozyskiwanie klientów, kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy
MAUVER CONSULTING Maurycy Witkowiak - 2016-11-30 - Poznań (wielkopolskie)

MASZTALERZ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - OBSŁUGA STACJI MONITOROWANIA - od 1 850 PLN

obsługa stacji monitorowania w galerri Dębiec
WALKRYS POLSKA Sp. z o.o. - 2016-01-20 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-29 - Piła (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-09-16 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prowadzenie KPiR, kontakt z klientem, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Poznań (wielkopolskie)

LAKIERNIK - od 3 000 PLN

lakiernik
ATJ24 Sp. z o.o. - 2015-12-08 - Poznań (wielkopolskie)

GEODETA - od 2 400 PLN

przygotowywanie materiałów geodezyjno-kartograficznych na podstawie zgłoszeń robót lub zleceń, przygotowywanie protokołów uzgodnień wydawanych materiałów, wydawanie materiałów geodezyjno-kartograficznych do wykorzystania na miejscu, rejestrowanie wypożyczonych materiałów w programie Ośrodek, współpraca z pracownią Geo-Info
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - 2016-10-05 - Poznań (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed