Praca DORADCA KLIENTA-SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Głogówek kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA-SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: obsługa: korespondencji, urządzeń biurowych; przyjmowanie interesantów; prezentacja oraz dopasowanie ofert do potrzeb klienta; obsługa oraz sporządzanie pism w programie World, Exel; obsługa programów do sprzedaży polis ubezpieczeniowych

Data publikacji: 2016-05-18

Lokalizacja: Głogówek (opolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Głogówek, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa: korespondencji, urządzeń biurowych; przyjmowanie interesantów; prezentacja oraz dopasowanie ofert do potrzeb klienta; obsługa oraz sporządzanie pism w programie World, Exel; obsługa programów do sprzedaży polis ubezpieczeniowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA-SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogówek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: prudnicki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Jagiellońska 21, 48-200 Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek o staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: prudnicki

Gmina pracodawcy: Prudnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Prudnik

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: ubezpieczenia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

wysyłanie i odbieranie faksów, obsługa kopiarki, zlecenia konserwacji, napraw, obsługa poczty elektronicznej, łączenie rozmów telefonicznych i udzielanie informacji, sporządzanie pism biurowych, przyjmowanie i obsługa gości, rejestrowanie listów przewozowych firm kurierskich, kontrola prawidłowości rozliczeń: TP, Orange, Play, Orlen Flota, komunikacja z opiekunami sieci komórkowych, zaopatrywanie firmy w materiały biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Rogożewek (mazowieckie)

POWER PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

POWER (do 30 r.ż.)1. Obsługa urządzeń biurowych, obiegu dokumentów w firimie, rekrutacja, pisanie i archiwizowanie dokumentacji oraz wykonywanie innych obowiązków administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i ppoż.- zapoznanie się ze stanowiskiem pracy- pomoc przy montażu okien, bram garażowych, rolet zewnętrznych- umiejętność obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Nowa Sól (lubuskie)

SPEDYTOR-LOGISTYK MIĘDZYNARODOWY - od 2 000 PLN

organizacja przewozów międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Regulice (małopolskie)

RENOWATOR STIUKÓW, SZTUKATOR - od 1 850 PLN

Kontakty z kierownictwem firmy w języku ukraińskim, kontakty z klientami i kontrahentami w języku polskim,mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska,sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji,posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka, kielnia, paca, kielnie sztukatorskie, itp.;renowacja elementów architektu gzymsy przysufitowe, obramienia drzwiowe i okienne,kolumny, pilastry, gzymsy oświetleniowe, fryzy dekoracyjne, prace modelarsko-formierskie, prace ciągnione, ręczne formowanie ornamentu w tynku na bazie zapraw gipsowych, cementowo wapiennych i czysto wapiennych, stiuk polerowany, marmurowyZlecenia na terenie województwa. Umowa zlecenia około 120 godz. w miesiącu, wynagrodzenie 1850 zł
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - od 925 PLN

wyszukiwanie pracowników z Ukrainy i Rosji, weryfikacja kandydatów , kierowanie do pracy, poszukiwanie miejsc pracy i pozyskiwanie pracowników z Rosji , Ukrainy i Białorusi
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Rzeszów (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA RYNKU KRAJÓW EUROPY WSCHODNIEJ - do 1 500 PLN

Poszukiwanie klientów dla Pracodawcy, utworzenie i rozbudowa sieci kontrahentów z Rosji, Ukrainy, Białorusi prowadzących biura pośrednictwa nieruchomości, przygotowywanie w języku rosyjskim i ukraińskim ofert sprzedaży lub wydzierżawienia (najmu) nieruchomości oferowanych przez Pracodawcę, ogłaszanie ofert na rosyjskich, ukraińskich i białoruskich stronach internetowych i prasie, prowadzenie bezpośrednich negocjacji z Klientami z Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz utrzymywanie stałych relacji z białoruskimi kontrahentami, w tym wyjazdy zagraniczne (oddelegowanie); umowa zlecenie, 80 godzin w miesiącu, dyspozycyjność w godz. 8-16:00, miejsce wykonywania pracy: Wrocław.sala G
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Wrocław (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

-umawianie klientów,-odbieranie telefonów,-obsługa klientów,-obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Wieliczka (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 2 200 PLN

wykształcenie zawodowe, min.6 m-cy doświadczenia, dobra sprawność manualna, znajomośc j. ukraińskiego, praca przy uboju drobiu i obróbce poubojowej:ważenie, porcjowanie,sortowanie;
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Świeca (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL W PLACÓWKACH POZASZKOLNYCH - od 1 850 PLN

opieka, prowadzenie zajęć z uczniami
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Kościelisko (małopolskie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

prasowanie ,obsługa magla
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łaskarzew (mazowieckie)

PIELĘGNIARKA RODZINNA - od 3 000 PLN

Wykonywanie zabiegów pacjentom w placówce oraz domach
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Miechów (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Prowadzenie sekretariatu WZMiUW. Przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji. Rejestracja i opis faktur, wydawanie kart drogowych, delegacji.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Płock (mazowieckie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie, doświadczenie co najmniej 6 miesięcy na podobnym stanowisku, język ukraiński/rosyjski - poziom zaawansowany (B2)
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Krotoszyn (wielkopolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - od 4 800 PLN

Nadzór nmad powierzonym zakresem budowy, dokumentowanie wykonanych robót
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 850 PLN

obsługa przecinarki taśmowej
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Zwoleń (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 283 PLN

praca kierowcy w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Jeziory (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Rzeszów (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dobrzyń nad Wisłą (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- zapoznanie się z Regulaminem Organizacyjnym oraz Regulaminem Pracy,- wysyłka korespondencji, listy zwykłe, polecone i za zwrotnym potwierdzeniem odbioru,przekazywanie wyłączonych akt bezrobotnych - kart rejestracyjnych - do archiwum podręcznego kart i odwrotnie,- pomoc przy archiwizacji dokumentów, - obsługa urządzeń biurowych, - wydawanie i wysyłka bezrobotnym informacji podatkowych PIT 11 za 2016r.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gorlice (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO NATRYSKOWEGO NAKŁADANIA POWŁOK - od 1 850 PLN

obsługa maszyn natryskowych
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Jankowo Dolne (wielkopolskie)

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Radom (mazowieckie)

PIASKARZ/MALARZ PROSZKOWY - od 1 850 PLN

Piaskowanie, malowanie proszkowe.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Płock (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace fizyczne przy remontach i budowie dróg
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kłobuck (śląskie)