Praca DORADCA W PUNKCIE KREDYTOWYM Gorzów Wielkopolski kontakt przez OHP

Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów banku, sprzedaż produktów bankowych (Credit Agricole)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa 10 zł brutto + prowizja

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA W PUNKCIE KREDYTOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gorzów Wielkopolski

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Gorzów Wlkp.

Podmiejska Boczna 12, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Podmiejska Boczna

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: praca tymczasowa

danePracodawcy_nrKraz: 103234

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Gorzów Wlkp.

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.07.2016

Podobne oferty pracy

MAGAZYN - KOMORNIKI (ZAO) - 13 - 14 PLN

zdejmowanie zabezpieczeń z odzieży,skanowanie kodów,kompletowanie zamówień,składanie kartonów. BEZPŁATNY TRANSPORT z pętli Górczyn.
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 39 PLN

Pakowanie, kontrola jakości, etykietowanie
kontakt przez OHP - 2016-11-30 - Holandia (Holandia)

GLAZURNIK - od 2 700 PLN

układanie glazury - prod.toalet publicz.
Ecoproduct - Gigant - 2016-02-08 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 12 PLN

Prace magazynowe: rozkładanie kartonów, sortowanie oraz prace porządkowe: układanie palet, segregacja odpadów.
kontakt przez OHP - 2016-09-29 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

OPERATOR MINIKOPARKI - od 2 500 PLN

Obsługa minikoparki
kontakt przez OHP - 2016-07-18 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 8 - 10 PLN

malowanie linii na placu manewrowym
kontakt przez OHP - 2016-05-11 - Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

NAUCZYCIEL PRZYRODY - od 2 265 PLN

nauczanie przyrody w szkole podstawowej
Szkoła Podstawowa Nr 15 - 2016-02-24 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻY - od 13 PLN

wykładanie towaru, obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

HOSTESSA/ PROMOTOR - od 12,5 PLN

Akcja ulokowania dla banku
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 7,65 PLN

kasjer-sprzedawca
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Katowice (śląskie)

WYKŁADANIE TOWARU -DBAŁOŚĆ O EKSPOZYCJĘ - od 10 PLN

wykładanie towaru dbałość o ekspozycję
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie terenów zewnętrzynych
PHU "ECO-CLEAN" - Irfan Klaudyna - 2016-09-19 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona obiektów
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, fakturowanie. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
kontakt przez OHP - 2016-11-15 - Mroczeń (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

operator wózka widłowego
kontakt przez OHP - 2016-11-15 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - do 11,05 PLN

przygotowanie i sprzedaż posiłków typu fast-food
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MAGAZYNIER OPERATOR WÓZKA WIDLOWEGO - do 14 PLN

Obsługa wózka widłowego, prace na magazynie.
kontakt przez OHP - 2016-02-29 - Targowisko (małopolskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 2 430 PLN

montaż sieci wodnych-kanalizacyjnych zewnętrznych i wewnętrznych
"Sanitex" sp. z o.o. - 2016-07-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa klientów- przyjmowanie towaru,- dbanie o higienę i porządek w miejscu pracy,
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

MONTER ELEKTRONIK - od 1 850 PLN

prace montażowe baterii i akumulatorów, dbanie o porządek w miejscu pracy, wstępna kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Gliwice (śląskie)

PRACA MAGAZYNOWA - GĄDKI 13-16 ZŁ - 13 - 16 PLN

kompletowanie zamówień dla Klientów indywidualnych i sklepów,przyjmowanie zwrotów towarów,sprawdzanie jakości, sortowanie i pakowanie odzieży,firma zapewnia transport Gniezna, Jarocina, Śremu, Książa Wielkopolskiego, Szamotuł,Obornik. Praca w systemie III zmian (grafik rozpisywany między poniedziałkiem a niedzielą).
kontakt przez OHP - 2016-05-19 - Gądki (wielkopolskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 60 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-04-28 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawanie elementów
kontakt przez OHP - 2016-07-21 - Kocikowa (śląskie)

OSOBA DO WYKŁADANIA TOWARU - 9 - 11 PLN

WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Malbork (pomorskie)

OGRODNIK/PRACOWNIK SZKLARNI - 2 500 - 3 500 PLN

zbieranie owoców, sortowanie, pakowanie, prace pielęgnacyjne w szklarni (sadzenie, cięcie, plewienie
kontakt przez OHP - 2016-01-25 - Holandia (Holandia)

UKŁADACZ/ PAKOWACZ - od 1 800 PLN

układanie towaru na palety
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Wodzisław Śląski (śląskie)

STAŻ/PO WER/ - SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU - 997,4 PLN

pomoc w ustaleniu strategii i planów w firmie, analizowanie wyników marketingowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

samodzielne wykonywanie manicure- hybryda, żel, regulacji brwi, henna itp.
kontakt przez OHP - 2016-08-02 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - 8 - 10 PLN

sprzątanie
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed