Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Opole Lubelskie Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Opole Lubelskie

Województwo: lubelskie

Powiat: opolski

Adres miejsca pracy: Przemysłowa 1

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-11

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów wędliniarskich, mięsnych i spożywczych; przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej; sprzątanie sklepu; praca na dwie zmiany w godz. 6-14, 10-18
PROMIĘS Spółka jawna - 2016-03-03 - Dylaki (opolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2015-12-28 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

Kierowca- Dostawca - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-06-20 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-19 - Złotoryja (dolnośląskie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

obróbka skrawaniem
USŁUGI TOKARSKIE - Kristina Habidulova - 2017-03-27 - Antoniów (opolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-08-01 - Opole Lubelskie (lubelskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - SPRZĄTACZKA - od 930 PLN

sprzatanie obiektu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Górki (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 2 500 - 8 000 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego
FHU Kumiec s.c. - 2016-12-19 - Łubniany (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH/STAŻ - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze biura
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Opole Lubelskie (lubelskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-09-28 - Strzelce Opolskie (opolskie)

Kierownik regionu w dziale kontroli wewnętrznej - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli wewnętrznej w podmiotach należących do firmy TERG MediaExpert , kontrolę poprawności realizacji wdrażanych procedur i zarządzeń wewnętrznych, opracowywanie protokołów oraz wprowadzanie i realizację zaleceń pokontrolnych.
Media Expert - 2016-01-08 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-06 - Będzin (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie obiektów, godziny pracy zostaną uzgodnione z pracodawcą w terminie późniejszym, praca w Ozimku na ul. Kolejowej lub Ciepłowniczej, poszukiwane osoby z umiarkowanym lub lekkim P stopniem niepełnosprawności
"ROKA A.I.KANTORSKI" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-01-21 - Ozimek (opolskie)

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Tarnów (małopolskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY-POMOCNIK BIBLIOTEKARZA/STAŻ - 997,4 PLN

Udostępnianie książek i czasopism, układanie alfabetyczne książek na półkach, melioracja katalogów bibliotecznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Karczmiska Pierwsze (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 2 000 - 3 000 PLN

zakładanie ogrodów wykładanie kostki brukowej-granitowej montaż ogrodzeń.
Firma Handlowo -Usługowa Piekorz Jolanta Piekarz - 2016-09-05 - Dobrzeń Mały (opolskie)

OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 2 600 PLN

Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkach zgodnie z obowiązującymi procedurami ( w tym BHP),codzienna obsługa wózka (w tym sprawdzanie stanu technicznego),zabezpieczenie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wyładunku oraz transportu. Praca w systemie III zmianowym: I 06:00-14:00, II 14:00-22:00, III 22:00-06:00. Możliwość dowozu do miejsca pracy z kierunku Wołczyn-Kluczbork.
Stora Enso Wood Products Sp. z o.o. - 2017-02-22 - Murów (opolskie)

Media Expert - 2016-03-08 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-04-19 - Kalisz (wielkopolskie)

PSYCHOLOG/STAŻ - 997,4 PLN

Prowadzenie wywiadów, obserwacji. Sporzadzanie i udzielanie opinni i porad psychologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Opole Lubelskie (lubelskie)

POMOC KUCHENNA/STAŻ - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kluczkowice-Osiedle (lubelskie)

ASYSTENT/KA - 1 850 - 2 500 PLN

Przygotowywanie dokumentacji do przetargów w branżyelektroenergetycznej. - Tłumaczenie dokumentacji technicznej z j.angielskiego na j. polski i odwrotnie. - Wykonywanie innych pracadministracyjno-biurowych związanych z realizacją projektów zzakresu elektroenergetyki.
Energotest Sp.z o.o. - 2016-05-18 - Brzezie (opolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-03-30 - Opole (opolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

dostarczanie towarów w wyznaczone miejsca w Polsce
"WICH-POL" Zofia Wicha - 2016-07-01 - Opole Lubelskie (lubelskie)

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - od 2 000 PLN

doradztwo w sektorze ochrony osób i mienia; przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe z potencjalnymi klientami, sprzedaż produktów i usług ochrony fizycznej oraz systemów zabezpieczeń na terenie woj. lubelskiego
AGENT SERVICE Sp.z o.o. Sp. k. - 2016-12-01 - Opole Lubelskie (lubelskie)

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-11 - Końskie (świętokrzyskie)

Media Expert - 2016-04-18 - Namysłów (opolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Strzelce Opolskie (opolskie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej i klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Opole Lubelskie (lubelskie)