Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Opole Lubelskie Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Opole Lubelskie

Województwo: lubelskie

Powiat: opolski

Adres miejsca pracy: Przemysłowa 1

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-11

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-06-13 - Kwidzyn (pomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

wznoszenie i remonty budynków; praca na terenie kraju,
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Chróścice (opolskie)

Media Expert - 2016-07-05 - Hrubieszów (lubelskie)

KELNER/KA - BARMAN/KA - od 1 850 PLN

obsługa klientów restauracji. praca w godz. 12-20
Długosz Piotr PHP - 2016-01-19 - Turawa (opolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-06-27 - Turek (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-30 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Poniatowa (lubelskie)

Media Expert - 2016-05-27 - Czersk (pomorskie)

OPERATOR KOPARKI - od 4 200 PLN

wykonywanie prac naziemnych i podziemnych koparką
Kompania Usługowa "Ratusz" M. Teresińska-Grzeszczak, 2) Rolniczy Ośrodek Rozwoju - 2016-03-01 - Opole Lubelskie (lubelskie)

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-27 - Leszno (wielkopolskie)

STAŻ - MALARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

pon- pt 8-16 staż: teren miasta Opola
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Dębiniec (opolskie)

Kierowca- Dostawca - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-06-20 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

PAKOWACZ- PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA - od 1 750 PLN

1. pakowanie gotowych wyrobów do pudeł kartonowych,2. układanie pudeł na palecie zbiorczej, 3. wypełnianie protokołu produkcji zgodnie z wymogami oraz etykiet identyfikacyjnych
"POLIFOLIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-30 - Poniatowa (lubelskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-05-13 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

obróbka kamieni, wykonywanie elewacji, ogrodzeń, wnętrza, kominki
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Noworąblów (lubelskie)

STAŻ - GRAFIK DTP - 997,4 PLN

pon- pt 8.30-16.30
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kępa (opolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych

Media Expert - 2016-11-16 - Lubin (dolnośląskie)

INSTALATOR WOD- KAN. I C.O - od 1 850 PLN

prace budowlano-remontowe w tym instalacje wodno-kanaliz. icentr.ogrzewania, praca od godz.7-15
Zakład Remontowo-Instalacyjny INSPAW Lech Murszewski - 2016-11-29 - Ozimek (opolskie)

MAGAZYNIER - PO STAŻU - od 437,5 PLN

prace na magazynie
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Poniatowa (lubelskie)

PSYCHOLOG/STAŻ - 997,4 PLN

Prowadzenie wywiadów, obserwacji. Sporzadzanie i udzielanie opinni i porad psychologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Opole Lubelskie (lubelskie)

Specjalista ds. planowania i transportu - -

Media Expert Planowanie oraz koordynowanie realizacji zamówień do sklepów
Współpraca z firmami transportowymi; sprzedaż ładunków poprzez giełdy transportowe
Rozliczanie czasu pracy kierowców; rozwiązywanie bieżących problemów transportowych
Tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w MS Excel
Media Expert - 2016-08-22 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Prace biurowe, analiza stanu zaopatrzenia.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Tułowice (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ - 1 850 - 3 800 PLN

Kierowanie Wydziałem Zarządzania Nieruchomości, praca w godz. 7-14/14-21/21-7
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o - 2016-06-13 - Ozimek (opolskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa klienta, wprowadzanie towaru na stany magazynowe, zamawianie towaru, przyjmowanie i wydywanie towaru
Piotr Wieszala "Skład Materiałów Budowlanych" - 2016-04-07 - Boguszyce (opolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-10-05 - Kalisz (wielkopolskie)

Magazynier – dział przyjęcia towaru - -

Media Expert Przyjęcie towaru.
Praca ze skanerem.
Kontrola jakościowa - ilościowa przyjmowanego towaru.
Weryfikacja jakościowa - ilościowa wydawanego towaru.
Media Expert - 2016-12-05 - Łódź, ul. Zakładowa 99 ()

Media Expert - 2016-06-23 - Bielsko-Biała (śląskie)

Media Expert - 2016-04-19 - Kalisz (wielkopolskie)

BRUKARZ/STAŻ - 997,4 PLN

Przygotowywanie podłoża, układanie elementów brukowych oraz prace wykończeniowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Głodno (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed