Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Inowrocław Media Expert

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na wanny.

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Inowrocław

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: inowrocławski

Adres miejsca pracy: ul. Miechowicka 1a

Data dodania ogłoszenia: 2016-03-01

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

INFORMATYK (NIE JEST WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE INFORMATYCZNE)/NR 0068 - od 1 850 PLN

serwis, programowanie i obsługa klientów; oprogramowanie COMARH, OPTIMA, XL)
NMS-Integrator Systemów s.c. Saja M. Burdacki R. - 2016-01-15 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-09-30 - Pińczów (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER (NR 2414) - od 1 850 PLN

montowanie instalacji elektrycznych na terenie kraju
Zakład Elektryczno-Budowlany Stefania Wiśniewska - 2016-06-21 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-04-27 - Białogard (zachodniopomorskie)

KOORDYNATOR DS. LOGISTYKI TRANSPORTU (3744) - od 3 500 PLN

zapewnianie transportu krajowego i międzynarodowegoaktualizowanie cenników transportowych, poszukiwanie najlepszych i najbardziej solidnych przewoźników ;kontrola wizualna pojazdów, wizualny stan techniczny, możliwości wydruku temperatur przy rozładunkachprzygotowywanie zleceń transportowych, dokumentów dostaw – systemowych oraz standardowych dla klientów;analiza oraz rejestr dziennych kosztów dla każdego klient ta z podziałem na produktymonitorowanie procentowego wypełniania autnadzór na zwrotem dokumentów po dostawach oraz ich archiwizacjakontrolowanie faktur transportowych uwzględniających przypisywanie dokumentów do konkretnych dostaw,terminowe sporządzanie raportów i sprawozdańrozwiazywanie problemów spowodowanych opóźnieniami w dostawach
Grupa Producentów Agros sp. z o.o. - 2016-10-18 - Cieślin (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Bielsko-Biała (śląskie)

KELNER/KA (0116) - od 925 PLN

obsługa gości Restauracji Saline w Hotelu Focus
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TER KOL KOWALSKI PAWEŁ - 2016-01-25 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

DEKARZ (NR 1260) - od 4 000 PLN

prace budowlane na terenie Inowrocławia i okolic
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BOSTA ZDEBKO STANISŁAW - 2017-04-14 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-30 - Polkowice (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY (NR 4028) - od 4 000 PLN

bieżąca współpraca z klientami, przygotowywanie ofert handlowych
INHATEX SP Z O O - 2016-11-25 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK MASZYN (NR 3023) - od 12 PLN

praca produkcji i remontach maszyn budowlanych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MERTIS - 2016-08-02 - Radojewice (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA 1/2 ETATU (NR 0315) - od 925 PLN

sprzedawca w sklepie spożywczym w Inowrocławiu
PHU DOLATA MICHAŁ - 2016-02-26 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Ruda Śląska (śląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Krosno (podkarpackie)

STOLARZ (4111) - 2 000 - 3 000 PLN

jako stolarz /również do przyuczenia / praca w Tarkowie Dolnym
Zbigniew Fertykowski, Szymon Łuczejko Spółka Cywilna - 2016-12-06 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Zastępca Kierownika Salonu - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-03-31 - Rzeszów (podkarpackie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2016-12-20 - Ruda Śląska (śląskie)

Media Expert - 2016-09-28 - Łask (łódzkie)

KIEROWCA KAT. C+E (NR 1752) - od 1 850 PLN

transport krajowy + Unia Eropejska
USŁUGI TRANSPORTOWE MARKIEWICZ IRENEUSZ - 2016-05-18 - Sielec (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY/OFERTA PRACY DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI (NR 3969) - od 2 000 PLN

projektowanie graficzne (loga, znaki graficzne, afisze, wizytówki, foldery reklamowe, dyplomy itp.) oraz prace biurowe
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI INOWROCŁAW - 2016-11-18 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Koordynator Magazynu Reklamacji - -

Media Expert koordynowanie prac magazynu oraz podległego zespołu pracowników,
prowadzenie dokumentacji magazynowej i dbanie o wszelkie rozliczenia,
dbanie o powierzony sprzęt/towar i wyposażenie magazynu,
współpraca z autoryzowanymi serwisami, dostawcami oraz producentami w zakresie procesów reklamacyjnych i wszelkich rozliczeń,
współpraca z działami wewnątrz firmy w różnego rodzaju procesach,
zapewnienie płynnej logistyki, rotacji i składowania towarów,
przygotowanie magazynu do wewnętrznych inwentaryzacji oraz koordynowanie działań związanych z wszelkimi wyjaśnieniami.

Media Expert - 2016-05-18 - Łódź (łódzkie)

ARCHITEKT(NR 2490) - 2 000 - 3 000 PLN

sporzadzanie dokumentacji budowlano-wykonawczychwymiar czasu pracy do uzgodnienia z pracodawcą
WOJCIECH BROMBOSZCZ AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA "BROMBOSZCZ-ARCHITEKCI" - 2016-04-13 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2017-01-18 - Węgrzce (małopolskie)

Media Expert - 2016-04-12 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (NR 1060) - od 3 500 PLN

prace wykończeniowe; wynagrodzenie 3500 zł brutto + premia uznaniowa
P.P.H.U. JARAS Jarosław Mucha - 2016-04-07 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH I CO (0223) - od 1 850 PLN

montaż instalacji wod - kan
LABRET OKOŃSKI ARKADIUSZ - 2016-02-17 - Latkowo (kujawsko-pomorskie)