Praca Doradca klienta-sprzedawca Nowa Ruda Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Nowa Ruda

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres miejsca pracy: ul. Kłodzka 14a

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-09

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

STOLARZ DO PRZYUCZENIA - od 1 850 PLN

budowanie skrzyń do załadunkuWykształcenie: zasadnicze zawodowe - techniczne Umiejętności i uprawnienia: chęć pracy i nauki, fizyczne predyspozycje do pracy przy drzewiePracodawca pokrywa koszty dojazdu
Twentebelt Personnel Sp. z o.o. - 2016-08-22 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-06-01 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 902 PLN

wykonywanie pracy kierowcy sam. ciężarowego z naczepą na trasach PL-CZ-SŁ.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowo Transportowe "WOJ-TRANS" Artur Wojciechowski - 2016-05-02 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

OBSŁUGA KLIENTA - od 1 900 PLN

przyjmowanie zamówień od klientów, obsługa kasy fiskalnej
BROASTER Polska Sp. z o.o. - 2016-09-05 - Kłodzko (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 1 000 PLN

Obsługa gości hotelowych ,sprzątanie pokoi.
O.W. "APARTAMENTY MIRANDA" MAŁGORZATA MŁYNARSKA - 2016-09-09 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Specjalista ds. kontroli jakości - -

Media Expert testowanie urządzeń AGD pod kątem jakościowym, technicznym i funkcjonalnym,
analiza i raportowanie wyników testów wg wypracowanych wcześniej zasad,
weryfikacja i przygotowywanie dokumentacji i certyfikatów jakościowych,
współpraca z dostawcami, w tym firmami zagranicznymi w zakresie jakościowym.
Media Expert - 2016-05-13 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-04-15 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (dział Rekreacja) - -

Media Expert - 2015-11-23 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-21 - Chełm (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kłodzko (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 2 048 - 2 500 PLN

Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, balneologicznychzabiegów z zakresu kinezyterapii i masaży leczniczych
Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. - 2016-07-06 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2015-11-13 - Zawadzkie (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca przy obróbce ryb, wymagana aktualna książeczka zdrowia
DORAL SPÓŁKA JAWNA PIOTR CHMIELEWSKI, ROBERT KALINOWSKI, JERZY SIERAKOWSKI - 2016-11-14 - Kłodzko (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-12 - Jawor (dolnośląskie)

Kierownika Działu Księgowości - -

Media Expert Organizowanie i zarządzanie pracą Działu Księgowości.
Nadzór nad powierzonymi obszarami w Księgowości.
Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych, rozliczanie kosztów wg MPK.
Analiza zamówień kosztowych i odchyleń kosztów, w tym ich raportowanie.
Rozliczanie rozrachunków handlowych, inwentaryzacji, podatków.
Sporządzanie wg potrzeb cyklicznych raportów księgowych i statystycznych, deklaracji.
Zapewnianie odpowiedniej autoryzacji dokumentów zgodnie z procedurami firmy.
Współpraca w zakresie aktualizacji instrukcji, zasad w obszarze księgowości.
Media Expert - 2016-02-03 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 2 650 PLN

Praca na recepcji.
VILLA ANTICA ALEKSANDRA GIRLING - 2017-01-16 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 11,05 PLN

montaż wyrobów z tworzyw sztucznych.
RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-26 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-08-02 - Suwałki (podlaskie)

Media Expert - 2016-09-15 - Łomianki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca w sklepie z alkoholami, obsługa totalizatora
HURTOWNIA PIWA-WINA NAPOJE-ART.SPOŻYWCZE BOGDAN WYSOCKI - 2016-02-19 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-27 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ASYSTENTKA PROTETYKA SŁUCHU-SPRZEDAWCA APARATÓW SŁUCHOWYCH - od 1 850 PLN

dobór i sprzedaż aparatów słuchowych, wykonywanie badań słuchu, przygotowywanie dokumentacji, realizacja planów sprzedażowych, dbałość o ład i porządek w punkcie obsługi klienta, promocja firmyWymagane min.2 letnie doświadczenie w sprzedazy z klientem indywidualnym
TOMASZ KUBIAK TJAUDIO - 2016-10-14 - Kłodzko (dolnośląskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

brace przy betonowaniu i zbrojeniu na budowie.
CZARNA GÓRA APARTAMENTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-06 - Sienna (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kłodzko (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-09-08 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

Media Expert - 2016-05-13 - Warka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 2 050 PLN

przyjęcia towarów i wyłożenie w ladach, obsługa klienta, przeprowadzanie inwentaryzacji, sprzątanie stanowiska pracy, wypełnianie wymaganej dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

OPIEKUN/KA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kłodzko (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-09-16 - Poznań (wielkopolskie)