Praca DORADCA KOSMETYCZNY-SPRZEDAWCA (Z) Tarnów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Doradca kosmetyczny-sprzedawca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KOSMETYCZNY-SPRZEDAWCA (Z)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Zawód: pozostałe kosmetyczki i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe lub osoba z doświadczeniem na stanowisku. Praca w Tarnowie, dwie zmiany w godz. 9.00-19.00 (pon-pt), sobota 9.00-16.00, niedziela 9.00-14.00; wynagrodzenie: 1850zł brutto.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Pl. Gen. J.Bema

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostałe kosmetyczki i pokrewni

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.02.2016