Praca Doradca klienta-sprzedawca Kęty Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Kęty

Województwo: małopolskie

Powiat: oświęcimski

Adres miejsca pracy: ul. Sobieskiego 10

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-25

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-11-09 - Września (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-09 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z przepisami;- przyjmowanie towaru, ukłaanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, uczestnictwo w inwentaryzacji;- Obsługa klienta na stoiskach, uzupełnianie asortymentu na sklepie;
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Graboszyce (małopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-07 - Mielec (podkarpackie)

POMOC ELEKTRYKA - od 2 800 PLN

pomoc przy składaniu i montażu lamp przemysłowychPraca również w delegacjach na terenie kraju.
VITA ENERGIA SOLUTIONS LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE - 2015-11-19 - Oświęcim (małopolskie)

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2015-12-09 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa programu do fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej, wystawianie faktur, przyjmowanie faktur, wprowadzanie przelewów w systemie bankowym, kontakt z biurem rachunkowym, organizacja transportów kurierskich, drobnicowych, całosamochodowych, telefoniczny i mailowy konatkt z klientem, dbanie o zaopatzrenie biura w materiały biurowe, inne zadania związane z administracją firmy
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Chełmek (małopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-05-13 - Bolesławiec (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-09-07 - Puck (pomorskie)

SPAWACZ - od 4 000 PLN

Spawanie kotłów centralnego ogrzewania
PPHU "STALMARK" MAREK KUŹMA - 2016-02-01 - Oświęcim (małopolskie)

Media Expert - 2016-04-15 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2015-10-29 - Stargard (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 14 PLN

obsługa wózka widłowego, transport asortymentu na magazynie, układanie palet na regały
kontakt przez OHP - 2016-06-21 - Kęty (małopolskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Zielona Góra (lubuskie)

Media Expert - 2016-05-17 - Rzeszów (podkarpackie)

Specjalista ds. Administracji Magazynu - -

Media Expert Przydzielanie zadań dla magazynierów
Dbanie o prawidłowość list przewozowych
Tworzenie raportów na zlecenie przełożonego
Media Expert - 2017-02-28 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA/SPRZEDAWCA - od 12,73 PLN

Kontakt tel: 784-038-407.Praca na 1 zmianę w godz. 7-15. Wynagrodzenie: 10 zł netto/h + prowizja od sprzedaży.Rozwożenie, sprzedawanie i załadunek towaru.
TRESKO Skotnicki, Trębecki sp. jawna - 2016-05-05 - Bulowice (małopolskie)

Specjalista ds. Personalnych - -

Media Expert kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników
prowadzenie akt osobowych pracowników
rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy
rachuba płac
sporządzanie list płac oraz umów cywilnoprawnych
przygotowywanie umów o pracę, wypowiedzeń, aneksów, zaświadczeń, itp. dla pracowników
prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów oraz zwolnień lekarskich
rozliczanie pracowników pod kątem ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
Media Expert - 2016-11-14 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2017-03-03 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Media Expert - 2016-01-28 - Jarocin (wielkopolskie)

SALOWA - 997,4 PLN

- przygotowanie roztworów dezynfekcyjnych;- dezynfekcja ciągów komunikacyjnych, sanitariatów;- odkurzanie;-mycie;- zamiatanie i mycie powierzchni administracyjnych: schodów i korytarzy;- opróżnianie i czyszczeie koszy i wymiana wkładów;- uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych;
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Oświęcim (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 665 PLN

sprzedaż art. piekarniczo-cukierniczych
EMILIA KRISTOF - FIRMA RODZINNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-10 - Brzeszcze (małopolskie)

Media Expert - 2016-05-04 - Trzcianka (wielkopolskie)

Młodszy Specjalista- Dział Wsparcia i Komunikacji w Sprzedaży - -

Media Expert Współpraca z autorami materiałów przesłanych do publikacji wewnątrz sieci i ich redagowanie.
Składanie otrzymanych materiałów i ich publikacja na portalu intranetowym (TOL) lub wysyłka mailowa do dedykowanych grup pracowników.
Przygotowywanie raportów i zestawień na bazie danych źródłowych.
Udział w projektach dotyczących rozwoju komunikacji wewnętrznej, udoskonalania intranetu.
Tworzenie grafik na wewnętrznym intranecie.
Pisanie instrukcji, regulaminów do różnego rodzaju konkursów i programów.
Media Expert - 2016-03-18 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

SPAWACZ - ŚLUSARZ MIG, TIG - 1 900 - 3 000 PLN

spawanie konstrukcji i elementów, przygotowanie materiałów
Concrete Technology Monika Grochal - 2016-06-01 - Brzeszcze (małopolskie)

MALARZ-TAPECIARZ - do 2 100 PLN

Malowanie scian oraz sufitów, montaż oklein ściennych oraz wydruków wielkoformatowych
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Oświęcim (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie sali restauracyjnej i pokoi hotelowych
"JANAR" S.C., PIOTR JANUSIK, IZABELA JANUSIK, STEFAN JANUSIK - 2017-01-24 - Oświęcim (małopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY 1/2 ETATU - od 2 000 PLN

Obsługa i tworzenie stron internetowych, przygotowywanie reklam prasowych, przygotowywanie materiałów do druku. Praca na 1/2 etatu w Kętach w godz. pomiędzy 9.00 a 18.00 (grafik do ustalenia).
SILESIA MUSIC CENTER SP. Z O. O. - 2016-07-18 - Kęty (małopolskie)

Wybierz miejscowość