Praca Doradca klienta-sprzedawca Kęty Media Expert

Stanowisko: Doradca klienta-sprzedawca

Wynagrodzenie: -

Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Data publikacji: 2016-04-25

Lokalizacja: Kęty (małopolskie)

Pracodawca: Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Kęty

Województwo: małopolskie

Powiat: oświęcimski

Adres miejsca pracy: ul. Sobieskiego 10

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-25

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy