Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Kępno Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Kępno

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres miejsca pracy: ul. Warszawska 44

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-18

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

MURARZ - od 2 770 PLN

Prace budowlane związane ze wznoszeniem budynków - murowanie.
Zakład Projektowo - Budowlany "PROJEKTOBUD" Kępno Andrzej Połomski - 2016-01-15 - Myjomice (wielkopolskie)

KIEROWCA/MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

Obsługa stanów magazynowych -przyjęcie i wydawanie towaru, prawo jazdy kat. B- dowóz towaru do klienta
"ŚWIAT PŁYTEK" PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ S.C. - 2016-03-07 - Kępno (wielkopolskie)

Specjalista ds. rekrutacji - -

Media Expert Prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
Dodawanie ogłoszeń oraz selekcja aplikacji.
Tworzenie profili kandydatów.
Opisy stanowisk pracy.
Kontakt oraz współpraca z Agencjami Pracy
Wprowadzanie planów pracy do systemu.
Tworzenie i aktualizacja raportów KPI.
Rozliczanie czasu pracy pracowników.
Media Expert - 2016-08-29 - Łódź (łódzkie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Szycie elementów materiałów tapicerskich. Wymagane doświadczenie zawodowe 2-3 lata. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
,,IDŹCZAK - MEBLE"Firma P.H.U. Roman Idźczak - 2016-05-30 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-04-04 - Wrocław (dolnośląskie)

Media Expert - 2015-12-23 - Lębork (pomorskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-11-21 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-05-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-05 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-09-21 - Łęczyca (łódzkie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy produkcji mebli. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
DUDEX SŁAWOMIR WRÓBEL - 2016-09-14 - Tabor Wielki (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Sprzedaż produktów i usług bankowych, kompleksowa obsługa klientów w zakresie prowadzenia kart i rachunków bankowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Kępno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów sklepu ogólnobranżowego, obsługa kasy fiskalnej. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Sklep Ogólnobranżowy Maria Kuropka - 2016-11-14 - Bralin (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 925 PLN

Pomoc przy produkcji mebli, przenoszenie gotowych elementów na magazyn. Wymagane doświadczenie zawodowe- min. 2 miesiące
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Tabor Wielki (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Praca w delegacji. Możliwe wyjazdy kilkudniowe. Wymagana znajomość elementów konstrukcji stalowych oraz formy ich łączenia.
Zakład Mechaniczny "Progress" Leszek Sawicki - 2016-03-07 - Nowa Wieś Książęca (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

Praca w dziale księgowości (do przyuczenia)
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Baranów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY/HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, fakturowanie, sporządzanie dokumentów akcyzowych, sprzedaż materiałów budowlanych.
Michał Kubera Michał-Miał - 2016-08-18 - Kępno (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Kompleksowa obsługa klienta według standardów firmy, realizacje celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady). Mile widziane doświadczenie w handlu, dodatkowym atutem będzie znajomość branży rowery/skutery, mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie, umiejętność wykonywania drobnych napraw (m.in. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon), umiejętność prezentacji i negocjacji, dobra obsługa komputera (MS Office)
TERG SPÓŁKA AKCYJNA Media Expert - 2016-02-17 - Kępno (wielkopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

praca przy wykonywaniu krzeseł
WŁODZIMIERZ NIEDŹWIECKI F.T.U.H. "DAGMAL'' - 2016-09-19 - Bralin (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 3 000 PLN

Pomoc przy składaniu mebli na wymiar; montaż mebli u klientów; załadunek towarów. W przypadku pracy samodzielnej, wynagrodzenie: prowizyjne w zależności od zlecenia (6-10 %). Doświadczenie zawodowe mile widziane. Prawo jazdy kat. B - mile widziane.
J&T Projekt Tomasz Kuźmicz - 2017-02-07 - Słupia pod Bralinem (wielkopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-11 - Katowice (śląskie)

POMOCNIK TAPICERA -288 - od 1 850 PLN

tapicer mebli
ZPHU "ELTAP" Leszek Dworak - 2016-02-16 - Mroczeń (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Ropczyce (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA/KASJER - od 2 060 PLN

Obsługa kasowa klientów indywidualnych - Skok Stefczyka, sprzedaż pożyczek, zakładanie lokat, bieżąca obsługa wpłat i wypłat klientów.
Firma Usługowo Handlowa "INTERPAY" Monika Markiewicz - SKOK STEFCZYKA - 2016-03-02 - Kępno (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-09-13 - Cieszyn (śląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-02-10 - Biłgoraj (lubelskie)

BUFETOWA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wydawanie zamówionych posiłków, inkasowanie należności, prawo jazdy kat.B (doświadczenie zawodowe mile widziane, miejsce wykonywania pracy: Kępno, Rynek/Os. Kopa).
PIZZERIA OSTERIA Mrugała Andrzej - 2016-05-11 - Kępno (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca Punkt Obsługi Klienta - -

Media Expert - 2016-04-29 - Sieradz (łódzkie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Zbijanie krzeseł, obsługa prasy, obsługa pistoletu pneumatycznego
ZPUH ALBERO RAFAŁ ŚWIERCZYŃSKI - 2016-08-03 - Mroczeń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów działu mięsnego, obsługa kasy fiskalnej. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kępno (wielkopolskie)