Praca DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI Sieradz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów, prezentacja ofert biura, obsługa komputera, przygotowywanie dokuemntacji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sieradz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Zawód: doradca do spraw rynku nieruchomości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Sieradz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieradz

Ulica pracodawcy: Plac Wojewódzki

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca do spraw rynku nieruchomości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KADROWA - od 1 850 PLN

Specjalista ds. kadrowych- wymagania wykształcenie: średnie, obsługa komputera program Płatnik, Optima, staż pracy 3 lata.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

DEKARZ I IZOLER - od 2 000 PLN

prace izolacyjne na rurociągach w przymyśle
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN, POMOCNIK OPERATORA MASZYN, MONTER WYROBÓW Z DREWNA. - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn do produkcji drzewnej, montaż wyrobów z drewna, podzespołów z drewna i towrzyw drzewnych w wyroby gotowe.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Czatkowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Kontakt z klientami, zapoznanie sie z asortymentem sklepu rowerowego i podstawowymi problemami serwisu i napraw rowerów, obsługa komputera, programu do fakturowania, programu sprzedazy ratalnej, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Czeladź (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Brusy (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalanie ilości przyjmowanych materiałów, sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie dowodów dostawy.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Stalowa Wola (podkarpackie)

BARMAN - 997,4 PLN

Barman
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kurzelów (świętokrzyskie)

PILARZ - od 2 600 PLN

ścinka drewna oraz obróbka drewna
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Gaboń (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Sadkowice (łódzkie)

DOJARZ - od 1 850 PLN

Dój krów mlecznych, wszystkie czynności z nim związane, prace porządkowe, codzienna pielęgnacja robota udojowego
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Świercze (opolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY-BRUKARZ - 997,4 PLN

pracownik budowlany-brukarz
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCYCH - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Realizacja spotkańumówionych przez działCAU CENTER
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Rozbiór i krojenie mięsa drobiowego.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

1541U - KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, odbieranie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż odzieży nowej i używanej
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 850 PLN

Praca stojąca przy maszynie. Operowanie prostymi maszynami oraz myjkami, wykładanie elementów gotowych do zbiorczych koszówi, prace porządkowe na stanowisku, praca zmianowa, dobra kondycja fizyczna. Praca na trzy zmiany w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Umowa o pracę tymczasową, przedłużana co miesiąc.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA X1 - do 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA PIECZYWA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów , obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Egiertowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, zaopatrzenie sklepu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Krasocin (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Gniezno (wielkopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Grochowiska Księże (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta i kasy fiskalnej,układanie,metkowanie towarów,sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymanie czystości i porządku w budynkach gospodarczych, pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Dąbrowa (łódzkie)

MURARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Warszawa (mazowieckie)