Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Chrzanów Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Chrzanów

Województwo: małopolskie

Powiat: chrzanowski

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-18

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-03-02 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 860 PLN

obsługa kleenta,pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Chrzanów (małopolskie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

przeróbki krawieckie, szycie maiarowe, szycie dekoracji okiennych, obsługa klienta, ekspozycja towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Chrzanów (małopolskie)

PRACOWNIK ROZBIORU - od 1 850 PLN

prace przy rozbiorze drobiu
Hurtowania Drobiu "KOKO" Jolanta Kozyra - 2016-07-13 - Dulowa (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - STAŻ - 997,4 PLN

przygotowanie składników do gotowania, pomoc przy układaniu jadłospisu, przygotowanie śniadań i kolacji dla pensjonariuszy, obsługa zmywarki, mycie i wyparzanie naczyń
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Chrzanów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 3 000 - 4 500 PLN

przewóz mas bitumicznych
Berger Bau Polska Sp z o.o. - 2016-04-01 - Chrzanów (małopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-08 - Hrubieszów (lubelskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-05-04 - Zgorzelec (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

rozładunek i załadunek przesyłek
TELEHIT Sp. z o.o. - 2017-03-01 - Libiąż (małopolskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie produktów wykonywanych na liniach produkcyjnychWykonywanie prac pomocniczych na linii produkcyjnejWykonywanie kontrolnych pomiarów produkowanych produktów, przy użyciu miary metrowej i suwmiarkiDokonywanie wpisów w dokumentacji produkcyjnej
THERMOPLAST Sp. z o.o. - 2016-09-05 - Libiąż (małopolskie)

GÓRNIK RABUNKARZ - od 3 000 PLN

wykonywanie prac górniczych pod ziemią
Specjalistyczne Roboty Górnicze Chorzów Sp. z o.o. - 2016-02-04 - Libiąż (małopolskie)

GŁÓWNY SPAWALNIK - od 4 000 PLN

nadzór nad prowadzonymi pracami, miejsce pracy: Trzebinia, Kraków
NAFTOMONTAŻ SERWIS Sp. z o.o. - 2017-04-03 - Trzebinia (małopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace drogowe
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Karniowice (małopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-19 - Wolsztyn (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-07-11 - Marki (mazowieckie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

praca przy instalowaniu instalacji elektrycznej
Zakład Elektroinstalacyjny AS Artur Sikora - 2016-05-25 - Chrzanów (małopolskie)

Media Expert - 2016-04-01 - Wejherowo (pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca Punkt Obsługi Klienta - -

Media Expert - 2016-06-28 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-07-05 - Siemiatycze (podlaskie)

Media Expert - 2016-02-03 - Chojnice (pomorskie)

Specjalista ds. Sprzedaży (dział Drobne AGD) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny jest za:

sprzedaż produktów z działu DAGD tj. akcesoria kuchenne, produkty do domu, kuchni i pielęgnacji urody (np. odkurzacze, żelazka, golarki, depilatory i wiele innych).
realizację planów sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,obsługa klienta
Dino Polska S.A. - 2016-07-06 - Młoszowa (małopolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-08-30 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

SZKLARZ - STAŻ - 997,4 PLN

cięcie i szlifowanie szkła, zespalanie szyb, obróbka szkła i luster, montaż szkła i luster w budynkach
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Trzebinia (małopolskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, obsługa sekretariatu, prowadzenie dziennika podawczego, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Chrzanów (małopolskie)

TECHNIK DROGOWNICTWA - 3 500 - 4 000 PLN

posługiwanie sie dokumentacją techniczną i organizacją robot drogowych,wykonywanie szkiców i rysunków drogowych
Biuro Projektowe KONSTRUKTOR - 2017-04-24 - Chrzanów (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

stolarz meblowy
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Babice (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

obsluga klienta,sprzedaż art. spożywczych
Sklep Spożywczo Przemysłowy W. Staroń - 2016-10-10 - Trzebinia (małopolskie)

Media Expert - 2016-09-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA Z ORZECZONYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - od 2 000 PLN

sprzątanie hali produkcyjnej, pomieszczeń biurowych, socjalnych
MEMLING SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-19 - Chrzanów (małopolskie)