Praca DORADCA KLIENTA Łódź Provident Polska S.A.

Miejsce pracy:
Piotrkowska 120, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie klientów, Sprzedaż produktów firmy, Obsługa klientaMiejsce wykonywania pracy: Łódź i okolice

Forma zatrudnienia: Wybór

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łódź

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Provident Polska S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Piotrkowska 120

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem. Wymagane wykształcenie średnie oraz doświadczenie - 2 lata - w pracy na stanowisku magazyniera, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
LOCKPOL SP.Z O.O. - 2016-07-28 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST POWER - 997,4 PLN

-obsługa urządzeń biurowych,- sporządzanie projektów pism,- przygotowywanie dokumentów do archiwizacji,- przygotowaywanie ofert dla klientów,- Obsługa korespondencji.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Odczytywanie projektów budowlanych, organizacja pracy na budowie, prace budowlane na różnych stanowiskach
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - do 2 100 PLN

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i opiekuńczych, proste czynności domowe
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINSITRACYJNA - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, kserowanie dokuemntów, sporządzanie projektów pism, prowadzenie korespondnecji przychodzącej i wychodzącej, załatwianie biezących spraw adminsitracyjnych wynikających z działalności ZZM. Dział Zieleni Urządzonej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Łódź (łódzkie)

zapoznanie się z instrukcja kancelaryjną ARiMR, nauka przyjmowania i weryfikacji wniosków, obsługa klienta,
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kwidzyn (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktu z kontrahentami, przygotowywanie ofert handlowych, itp.
STOLBUD Pszczyna S.A. - 2016-06-07 - Pszczyna (śląskie)

MŁODSZY MENADŻER PRODUKTU TURYSTYCZNEGO - 1 900 - 2 200 PLN

tworzenie ofert turystycznych, opracowywanie cenników, robienie kalkulacji, obsługa klienta, obsługa sprzedaży internetowej, korespondencja z kontrahentami
"KONSORCJUM POLSKICH BIUR PODRÓŻY" Sp. z o.o. - 2016-08-19 - Łódź (łódzkie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

praca dorywcza
KRESPOL PW s.c. M.Bartczak, H.Karszniewicz - 2016-10-28 - Łódź (łódzkie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 3 600 PLN

Bezpośredni kontakt z klientem szwedzkim i zespołem informatków w Indiach
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA ST(POWER) - 997,4 PLN

pomoc w prezentacji pojazdów, pomoc w przygotowaniu aut do sprzedaży, kompletowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR DRUKARKI CYFROWEJ - od 1 850 PLN

Sprawdzanie ogólnego stanu technicznego maszyny znajomość obsługi drukarki cyfrowej, czyszczenie głowic drukujących, nadzór nad pracą drukarki.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 500 PLN

Sprzątanie terenu zewnętrznego.
BM COMPLEX - 2017-04-07 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - do 11 PLN

obsługa klienta przez telefon, aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych bądź ubezpieczeniowych
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

KURIER LABORATORYJNY - od 2 200 PLN

Transport materiału biologicznego od klientów do laboratorium medycznego. Mile widziane osoby niepełnosprawne
CENTRUM DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ - 2017-03-17 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 058 PLN

doradztwo klienta, obsługa przesyłek listowych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH - od 12 PLN

montaż urządzeń dźwigowych
WINDPOL Sp. z o. o. - 2016-09-22 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

procesowanie zamówień (wprowadzanie danych do komputera)
WORK SERVICE S.A - 2015-12-18 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

Obsługa klientów spółki, pozyskiwanie nowych kontrahentów w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek
LASER sp. z o.o., sp. komandytowa ZPCh - 2016-07-20 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA - od 1 500 PLN

Szycie odzieży specjalistycznej sportowej
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Łódź (łódzkie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

Charakterystyka pracy: zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy w zespole, uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów. Aplikacje przesyłać e-mailem na adres 34163sto (at) pl.tesco-europe.com.
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-09-08 - Rybnik (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 800 PLN

Pomoc przy gotowaniu obiadów w stołówce szkolnej
Szkoła Podstawowa Nr 143 - 2017-02-01 - Łódź (łódzkie)

REFERENT + ST FP( US. WIDZEW) II DZ. OBSŁ. BEZPOŚRED. - 997,4 PLN

- rejestracja korespondencji wych. w pocztowych ksiązkach nadawczych,- obsł. tajemnic skarbowych,- rejestracja w BA,- segregacja zwrotnych potwierdzeń odbioru,- obsł korespondecji wych.,- wydawanie zaśwaidczeń.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

SOUND DESIGNER - od 1 850 PLN

Nadzorowanie i kontrolowanie procesów związanych z realizacją nagrań studyjnych wydawnictw muzycznych, kreacja warstwy dźwiękowej filmu, programu radiowego lub telewizyjnego, widowiska, koncertu, przedstawienia.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 2 500 - 6 500 PLN

Wykształcenie min. średnie; mile widziane doświadczenie w pracy w branży finansowej; prawo jazdy kat. B; chęć pracy z ludźmi; zakres obowiązków: obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego w zakresie ubezpieczeń i inwestycji; pozyskiwanie i docieranie do nowych klientów; realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych; miejsce pracy: Gliwice
NATIONALE-NEDERLANDEN TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-06-30 - Gliwice (śląskie)

POMOC SZWALNI-PODKLEJANIE - od 1 850 PLN

Brak
POLGAN PPHU - 2016-06-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 2 200 PLN

Sprzątanie galerii handlowej
EVER CLEANING SP. ZO.O. - 2016-12-06 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZ (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

Czyszczenie, składanie mopów szpitalnych, obsługa maszyn piorących. Praca na dwie zmiany, w przedziale czasowym 6-22. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy.
Spółdzielnia Inwalidów "NAPRZÓD" w Krakowie - 2016-06-15 - Łódź (łódzkie)