Praca DORADCA Oborniki AUXILIA Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
-pozyskiwanie klientów poszkodowanych w wypadkach,-podpisywanie umów,-opieka nad klientem,-dbanie o dobry wizerunek firmy,-pomoc przy sporządzaniu i kompletowaniu dokumentacji klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
2400 netto podstawa + prowizja dla osób zatrudnionych w oparciu o własną działalność.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oborniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód: doradca do spraw odszkodowań

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane własne auto, mile widziane ofert od osób dojrzałych, z dużym doświadczeniem życiowym, lubiących pracę z ludźmi,

Nazwa pracodawcy: AUXILIA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zaolziańska 4, 52-334 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + klauzula na przetwarzanie danych osobowych

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Zaolziańska

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca do spraw odszkodowań