Praca DORADCA KLIENTA (SPRZEDAWCA) Jaworzno KUBENZ Sp. z o.o.

Grunwaldzka 59, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków: doradca klienta w salonie mody meskiej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA (SPRZEDAWCA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jaworzno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jaworzno

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w handlu, znajomośc zasad VM, otwartość, nastawienie na rozwój, kreatywność, optymizm, obsługa komutera

Nazwa pracodawcy: KUBENZ Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Gen. Władysława Sikorskiego 28A, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Gen. Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 28A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta