Praca DORADCA KLIENTA Olsztyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 24.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Piłsudskiego 64b, 10-450 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 64b

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - do 2 300 PLN

DOVIEPLANIE BUDYNKÓW, MONTAZ SZTUKATERII ELEWACYJNEJ, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRACE NA WYSOKOŚCI POW 3 M, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace wykończeniowe, wykonywanie regipsów, flizowanie. Praca na jedną zmianę
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Doposażenie podmiana. Art. 49 (kod:063). Kierowca samochodu ciężarowego. Zakres obowiązków: przewóz towarów (opału) do firmy i z firmy. Miejsce pracy: 37-562 Rokietnica SKR, województwo podkarpackie. Prawo jazdy kat. C.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Rokietnica (podkarpackie)

WĘDLINIARZ - 997,4 PLN

produkcja mięsa mielonego zgodnie z recepturą - mielenie i mieszanie mięsa,pakowanie mięsa do woreczków
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Męcina Wielka (małopolskie)

STATYSTYK - 2 200 - 2 300 PLN

sporządzanie analiz,raportów i prezentacji,gromadzenie i weryfikowanie danych z podszczególnych komórek szpitala,nadzorowanie zmian prawnych w zakresie sprawozdawczości
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny - 2016-07-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK WYKWALIFIKOWANY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Sierpc (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż hutrowa i detaliczna, nadzór nad magazynem, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-25 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie zbrojeń, montaz i demontaż szalunków, podbijanie fundamentów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Głużek (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC/DOPOSAŻENIE/16/2475 - od 1 850 PLN

ZOPATRZENIE W MATERIAŁY ZAKUPY
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Bytów (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

WOŹNA PRZEDSZKOLNA / OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 875 PLN

Utrzymanie czystości w budynku przedszkola. Pomoc w wydawaniu posiłków i karmieniu dzieci. Utrzymanie czystości w ogrodzie przedszkolnym.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

KONSERWATOR ZIELENI - od 2 000 PLN

konserwacja zieleni, pielęgnacja trawników, przycinanie krzewów, drzew, pielęgnacja kwiatów na terenie powiatu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Kwidzyn (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

Roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe i tynkowe
kontakt przez PUP - 2017-04-22 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - do 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji chleba oraz wyrobów półcukierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Uszew (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA BRANŻY BHP - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów BHP, prezentacja i ekspozycja towaru, wystawianie rachunków i faktur, zamawianie towaru, sporządzanie zestawień sprzedaży do rozliczania, budowanie bazy danych klientów, tworzenie oferty do sprzedaży poszczególnych produktów, drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie dokumentów, zamawianie towaru i wprowadzanie go do systemu sprzedażowego
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Bochnia (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Nauka:- prowadzenia kalendarza spotkań- przygotowywania dokumentacji szkoleniowej BHP i związanej z zagadnieniem BHP- obsługi poczty przychodzącej i wychodzącej
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Sopot (pomorskie)

POMOC W BIBLIOTECE - 997,4 PLN

pomoc w bibliotece
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Niedzbórz (mazowieckie)

REDAKTOR/DZIENNIKARZ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123,124.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADROWO- PŁACOWYCH - od 2 700 PLN

prowadzenie sekretariatu,praw kadrowo-płacowych,przelewów,ZUS, PFRON
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Kraków (małopolskie)

GLAZURNIK - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA URZĄDZENIA APILUS SENIOR 3G, PRZEPROWADZANIE WYWIADU Z KLIENTEM I INFORM. KLIENTA O PRZEBIEGU ZABIEGU, EFEKTU I ZALECENIACH
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Ruda Śląska (śląskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

częste wyjazdy służbowe, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m. in. z Chin, organizowanie sprzedaży towarów
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER - od 2 000 PLN

praca w kawiarni
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Kraków (małopolskie)

kierowanie pojazdem ciężarowym, transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Suchodół (mazowieckie)