Praca DORADCA DS. HR Kraków Lufthansa Global Business Services

Miejsce pracy:
30-644 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Udział w realizacji procesów HR (między innymi administracja kadrowa, rozliczanie podróży służbowych, technologia/systemy informacji HR, wynagrodzenia). Wdrożenie, rozwój i utrzymywanie wysokiej jakości realizacji usług HR w centrum w Krakowie. Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 450 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. HR

Data zakończenia pracy: 10.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w obsłudze klienta, Doświadczenie zawodowe w jednym z obszarów: HR, księgowość, obsługa klienta, mile widziane doświadczenie w centrum SSC/BPO, umiejętność obsługi Windows i MS Office, bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy, systematyczność i dokładność, zorientowanie na klienta

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.03.2016