Praca DORADCA KLIENTA Rogoźno kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-05-10

Lokalizacja: Rogoźno (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogoźno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Sądowa 5, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Sądowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg progrmu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Niewolno (wielkopolskie)

RATOWNIK WODNY - do 2 000 PLN

Czuwanie nad bezpieczeństwem osób przebywających na obiektach wodnych Chełmskiego Parku Wodnego
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Chełm (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Redagowanie i przyjmowanie korespondencji biurowej, sporządzanie umów, dokumentacji kancelaryjno-biurowej, obsługa urządzeń, komputera, dekretacja dokumentów, wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego oraz kadrowego (wg programu stażu)
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Bełchatów (łódzkie)

WYCHOWAWCA W ŚWIETLICY SOCJOTERAPEUTYCZNEJ W PARCZEWIE - 997,4 PLN

organizacja nauczania dzieci i młodzieży w świetlicy,pomoc w odrabianiu lekcji
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Siedlce (mazowieckie)

POWER:OPERATOR EDYTORÓW TEKSTU - 997,4 PLN

Staż z PO WER na ok. 5 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:KOŃSKI KIERAT 15GODZ.PR.:9-17WYMAGANIA ORGANIZATORA:podstawowa znajomość obsługi komputera COREL DRAW(edycja prostych tekstów), wykształcenie min. srednie, mile widziana znajomośc j. angielskiego, podstawowe zdolności manualne, komunikatywność, możliwość przenoszenia przedmiotów do 20 kg
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MURARZA/MURARZ - od 3 500 PLN

wznoszenie budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Nowe Miasto nad Wartą (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Krapkowice (opolskie)

*KSIĘGOWA (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 2 000 PLN

prowadzenie spraw księgowych, ksiąg rachunkowych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Lubin (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 TONY - od 2 000 PLN

Przewóz towarów na trasach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Mikołów (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 13 PLN

Zszywanie elementów z tkaniny polipropylenowej, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-09-04 - Zduny (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 925 PLN

pomoc nauczycielom w realizacji zajęć wychowawczych i rekreacyjnych w szkole
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Przeradz Mały (mazowieckie)

SNOWACZ-PRZEWIJACZ + ST PO WER - 997,4 PLN

obsługa snowadel tkackich i dziewiarskich; snucie osnów pasmanteryjnych; obsługa przewijarek
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

sporządzanie kart informacyjnych, sporządzanie kart kompletności indywidualnej dokumentacji, sporządzanie protokołów (zgodnie z programem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bełchatów (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 16 PLN

Wykonywanie prac ślusarskich i monterskich
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Januszkowice (opolskie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA I POKREWNI - do 1 860 PLN

Sortowanie materiałów do cięcia, spinanie materiałów w palety, zaznaczanie wad surowca, dobór odpowiedniego programu do cięcia, obsługa piły poprzecznej, ocena jakościowa surowca, układanie na palety wg. wielkości.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kukowo (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

zmywanie naczyń,przygotowywanie dodatków do posiłków,dbanie o porządek w kuchni i pozostałych pomieszceniach
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kluczbork (opolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Legionowo (mazowieckie)

ADMINISTRATOR OBIEKTU SPORTOWEGO - 997,4 PLN

dozór nad eksploatacją i pielęgnacją kortu tenisowego i boisk sportowych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Miechów (małopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 600 PLN

sporządzanie dokumentacji dotyczącej, wykonywania nawierzchni z kostki betonowej, uzgadnianie z klientem , prowadzenie dokumentacji zdjeciowej, projekty nawierzchni w formie grafiki 3 d
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Trakt Puszczański (łódzkie)

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY HODOWLI ŚWIŃ - od 2 000 PLN

Karmienie, pojenie świń, inseminacja loch, prace porządkowe, uzupełnienie dokumentacji hodowlanej, opieka nad prosiętami
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zielona (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

-szkolenie BHP-przygotowanie stanowiska pracy-usuwanie tynków-przygotowywanie zapraw-nakładanie tynków
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Świebodzin (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM - do 1 850 PLN

utrzymanie samochodu w stanie gotowości do eksploatacji, dbałość o powierzony towar i wyposażenie, rejestracja godzin pracy, rozliczanie karty paliwowej, przestrzeganie dyscypliny pracy, prawa o ruchu drogowym oraz konwencji TIR
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ (K/M) - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 380 PLN

Praca biurowa na produkcji, nadzór nad cyklem zleceń
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

MONTER-SPAWACZ (30-) - od 2 200 PLN

spawanie
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁ. BIUROWEJ + ST PO WER - 997,4 PLN

- udzielanie informacji na temat kursów prawo jazdy,- ustalenie godzin jazy kursantów,- przyjmoiwanie zapiusów na kursy,-
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

prace przy zbiorze pieczarek, przy załadunku i rozładunku podłoża
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Góra (dolnośląskie)