Praca DORADCA KLIENTA (O) Tarnów Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, budowanie relacji i podtrzymywanie kontaktów z klientami, obsługa posprzedażowa

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: umowa o współpracę

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, bardzo dobra organizacja pracy własnej. Praca w Tarnowie w godz. 8.00-18.00 (do uzgodnienia), umowa o współpracę lub umowa zlecenie. Pracodawca zapewnia atrakcyjny pakiet benefitów przez cały okres trwania umowy, programy motywacyjne i rozwój zawodowy. Zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, budowanie relacji i podtrzymywanie kontaktów z klientami, obsługa posprzedażowa; wynagrodzenie: 2500zł brutto+ prowizja od wartości sprzedaży. Kontakt: Nationale Nederlanden Usługi Finansowe S.A., tel. 787 306 403, email: i.kalamarz (at) interia.pl

Nazwa pracodawcy: Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.09.2016