Praca ANALITYK MEDYCZNY / PIELĘGNIARKA Rzeszów LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNE JANUSZ RYTAROWSKI

Poniatowskiego, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie 12 zł /brutto za godz2 godz. dziennie- 7.30-9.30

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ANALITYK MEDYCZNY / PIELĘGNIARKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzeszów

Zawód: pielęgniarka

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Nazwa pracodawcy: LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNE JANUSZ RYTAROWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Poniatowskiego 4, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Poniatowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: pielęgniarka

Podobne oferty pracy

INFORMATYK - 997,4 PLN

obsługa sklepu internetowego.Wymagane osoby zarejestrowane w PUP w Rzeszowie z określonym II profilem pomocy .Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr 602696809 , agnieszka (at) nautilius2.pl
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA KAT. B- DOSTAWCA TOWARU - od 2 050 PLN

do uzgodnienia
Marek Kaszyk PERLO - 2016-03-29 - Rzeszów (podkarpackie)

HANDLOWIEC W BRANŻY ELEKTRYCZNEJ- SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA - 1 850 - 2 800 PLN

AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓWDYNAMICZNE ROZWIJANIE SPRZEDAŻY,PRZYGOTOWYWANIE OFERT HANDLOWYCHWYSOKI POZIOM OBSŁUGI KLIENTADORADZTWO TECHNICZNE W ZAKRESIE OFEROWANYCH PRODUKTÓW,PROWADZENIE NEGOCJACJI NA RÓŻNYCH SZCZEBLACH .
ELMET-RZESZÓW Sp. z o.o. - 2016-09-23 - Rzeszów (podkarpackie)

KOLPORTER ULOTEK - od 8 PLN

kolporter ulotek
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA - MONTER OKIEN DACHOWYCH - od 2 000 PLN

rozwożenie okien dachowych , schodów strychowych po terenie Rzeszowa oraz woj. Podkarpackiego, dodatkowo (sporadycznie) montaż okien dachowych.
PHU WASIAK - 2016-05-02 - Rzeszów (podkarpackie)

Consultant/Senior Consultant (Application) -

Consultant/Senior Consultant (Application) Workplace Rzeszów Deloitte Central Europe delivers professional advisory services including Audit, Risk Services, Consulting, Financial Advisory and Tax across 18 countries in Central Europe to a broad range of organisations. The Information Technology function is a key component in providing support to over 4,500 Deloitte Central Europe employees and driving innovation
Deloitte - 2016-09-08 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI/ŁAŃCUT - 11 - 12 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Rzeszów (podkarpackie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, DOKŁADNOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ. POSZUKUJEMY OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU MIN 1 ROK.
FRESH & OUTLET SPÓŁKA Z O.O. - 2016-10-03 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 3 493 PLN

OD KANDYDATA OCZEKUJE SIĘ SPRAWNEJ PRACY W ZAKRESIE ŁĄCZENIA RUR, ARMATURY I URZĄDZEŃ RÓŻNYCH SYSTEMÓW RUROWYCH
Przedsiębiorstwo Projektowo - Inżynieryjne "ELMARR" S.C - 2016-10-13 - Rzeszów (podkarpackie)

Kucharz/Kucharka -

Poszukujemy na stanowisko Kucharza/Koch osoby do naszego hotelu/restauracji w Niemczech. W naszym rodzinnym, indywidualnym hotelu zastaniesz dobre warunki socjalne oraz rodzinną atmosferę pracy. Należymy do zrzeszenia Land-gut-Hotels Oferujemy: Pełny etat, 42 godziny w tygodniu, notowanie czasu pracy Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji przynajmniej 1200 Euro netto i wyższe. Wyżywienie w obiekcie Mieszk
gut Hotels gruppe - 2016-08-13 - Rzeszów (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY /SPRZEDAWCA - od 2 775 PLN

sprzedaż bezpośrednia towaru stałym klientom, pozyskiwanie nowych klientów, praca na terenie kraju
HURTOWNIA TOREBEK SEVILLA SYLWIA GRUCHEL - 2016-01-18 - Rzeszów (podkarpackie)

Specjalista ds rozwoju biznesu (Rzeszów) -

Specjalista ds. rozwoju biznesu (Rzeszów) Workplace Rzeszów Deloitte świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego klientom z sektora publicznego oraz prywatnego, działającym w różnych branżach. W 150 krajach oferujemy najwyższej klasy umiejętności, doświadczenie i wiedzę w połączeniu ze znajomością lokalnego rynku. Specjalistów Deloitte łączy kultu
Deloitte - 2016-10-27 - Rzeszów (podkarpackie)

Senior Consultant (Application) -

Senior Consultant (Application) Workplace Rzeszów Deloitte Central Europe delivers professional advisory services including Audit, Risk Services, Consulting, Financial Advisory and Tax across 18 countries in Central Europe to a broad range of organisations. The Information Technology function is a key component in providing support to over 4,500 Deloitte Central Europe employees and driving innovation and automa
Deloitte - 2016-08-10 - Rzeszów (podkarpackie)

Audit - Future opportunities for experienced professionals -

Audit - Future opportunities for experienced professionals Workplace Rzeszów Deloitte Central Europe ("CE") is the standard of excellence region, with high growth rates in many of our markets. Central Europe is a dynamic region with many countries having recently entered into the European Union. With this have come many structural changes in economies, and accordingly, many opportunities for Deloitte i
Deloitte - 2016-08-12 - Rzeszów (podkarpackie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

OFERTA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH utrzymanie czystości w obiekcie handlowym
ASPEN Sp.z o.o. - 2016-10-12 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - UBÓJ - od 12 PLN

UBÓJ I PATROSZENIE DROBIU
RZESZOWSKIE ZAKŁADY DROBIARSKIE SP. Z O.O. - 2016-11-07 - Rzeszów (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Ogólny zakres obowiązków:pozyskiwanie klientów biznesowychaktywna sprzedaż połączona z doradztwem produktowymprzygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacjibudowanie oraz podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmyrealizacja wyznaczonych planówobserwacja i analiza rynku: potrzeby klientów, działania konkurencjiprzestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie
GOLDEN LINE PAWEŁ DOSTYCH - 2016-04-11 - Rzeszów (podkarpackie)

Senior Consultant/Supervisor CRM -

Senior Consultant/Supervisor CRM Workplace Rzeszów Deloitte Central Europe delivers professional advisory services including Audit, Risk Services, Consulting, Financial Advisory and Tax across 18 countries in Central Europe to a broad range of organisations. The Information Technology function is a key component in providing support to over 4,500 Deloitte Central Europe employees and driving innovation and autom
Deloitte - 2016-11-02 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 12 PLN

Liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

AGLO SP. Z O.O. - 2016-07-08 - Rzeszów (podkarpackie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI ELLE Anna Płodzień - 2016-07-26 - Rzeszów (podkarpackie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

ZSZYWANIE ELEMENTÓW ODZIEŻY
ZAKŁAD ODZIEŻOWY "RESCONFEX" SŁAWOMIR KRUK - 2015-11-27 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZĄTACZ HAL PRODUKCYJNYCH - od 1 850 PLN

sprzątanie hal drobiarskiej za pomocą wody pod ciśnieniem i przy użyciu chemii
RADEX-SERWIS Sp. z o.o. - 2016-05-25 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTER MEBLI/STOLARZ - od 1 850 PLN

Meble.pl S.A. - 2016-08-12 - Rzeszów (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed